Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

41. Konkursu Amatorskiej Twórczości Plastycznej

 

Jak każdej jesieni, w tym roku również organizujemy w MOK Konkurs Amatorskiej Twórczości Plastycznej. Już po raz 41. zachęcamy Twórców Amatorów - malujących, rysujących i tworzących grafiki lub kolaże, do prezentacji swych dzieł w ramach Konkursu ATP. Na Państwa prace czekamy w MOK do 13. października, w godz. 8.00 - 14.00. Prace będą oceniane przez jury złożone z plastyka profesjonalisty, plastyka amatora oraz przedstawiciela innej dziedziny sztuki, niż plastyka. Ogłoszenie wyników i otwarcie wystawy pokonkursowej we wtorek, 21. listopada, o godz. 18.00 w holu głównym Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu. Wszelkie informacje o konkursie udziela kurator - Anna Gostkiewicz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 18 266 21 32. Serdecznie zapraszamy! REGULAMIN I KARTĘ ZGŁOSZENIA MOŻNA POBRAĆ TUTAJ

 

"Bogusław Morka zaprasza na koncert z okazji dnia niepodległości - Ziarna pamięci"

Autor: Gabriel Wolski /

W programie pieśni okresu międzywojennego i przeboje muzyki światowej (Bywaj dziewczę zdrowe, W krwawym polu srebrne ptaszę, Pieśń wojenna, Maki, wiązanka niepodległościowa.) Druga część koncertu to przeboje muzyki światowej (Besame Mucho, Mamma, Siboney, Funiculi funicula, Time to say goodbye i inne przeboje). Serdecznie zapraszamy 10 listopada (piątek) o godz. 18.00 do Miejskiego Ośrodka Kulturyw Nowym Targu. Bilety 50 zł.

 

 

Więcej...

 

Koncerty Czwartkowe w Patio odwołane

Drodzy Państwo z przykrością informujemy, że dwa najbliższe koncerty z serii "Muzyczne Czwartki w Patio" w dniach 19 i 26 października nie odbędą się. Przepraszamy.

 

Forum Edukacji Kulturowej SYNAPSY 2017

Małopolski Instytut Kultury w Krakowie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zapraszają na Forum Edukacji Kulturowej SYNAPSY 2017, które odbędzie się 15 listopada 2017 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.

Nasze forum stanowi okazję do spotkania osób, które czują potrzebę działania na rzecz dzieci i młodzieży: nauczycieli i animatorów kultury, pedagogów, artystów, aktywistów społecznych, liderów kultury.

Forum to doskonała sposobność do wymiany doświadczeń, umiejętności, a także nawiązania współpracy z innymi instytucjami i kolektywami zainteresowanymi tworzeniem aktywnej sieci wsparcia dla rozwoju edukacji kulturowej. Spotkajmy się w Nowym Targu! Połączmy siły!

Więcej...

 

Narodowe Święto Niepodległości

Autor: Gabriel Wolski /

Burmistrz Miasta Nowego Targu, Starosta Powiatu Nowotarskiego i Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zapraszają na Narodowe Święto Niepodległości w dniach 10 - 11 listopada 2017r.

 

 

 

Więcej...

 

Wspomnienie ks. prof. Józefa Tischnera

Autor: Gabriel Wolski /

Już jutro 14 listopada (wtorek) o godz.18.00 Związek Podhalan Oddział Nowy Targ zaprasza do izby regionalnej w MOKu (al.Tysiąclecia 37) na Posiady poświęcone charyzmatycznemu księdzu, filozofowi i góralowi Józefowi Tischnerowi. Wspominać będą Wojciech Bonowicz i przyjaciele. Wstęp wolny

 

 

 

 

 

Nauka gry na pianinie

Autor: Gabriel Wolski /

 

 

A może ktoś chce nauczyć się grać na pianinie? Na spotkanie organizacyjne zapraszamy już 21 września (czwartek) o godz.16.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.

 

 

91 Salon Poezji pt. "Cicho Sza"

Autor: Gabriel Wolski /

 

Zapraszamy po przerwie wakacyjnej na 91. Salon Poezji, który odbędzie się 24 września 2017 godz. 11.00, w sali reprezentacyjnej nowotarskiego Ratusza.

Tytuł Salonu - „Cicho sza”, wystąpią Agnieszka Rosner-Zawilińska i Edward Zawiliński.

 

Projekt "Małe Miasto" w MOK

Autor: Gabriel Wolski /

RELACJA FILMOWA

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

 


W związku z realizacją projektu edukacyjnego "Małe Miasto" w ciągu najbliższego tygodnia 18-22 września (poniedziałek-piątek) w godz.8.00-14.00 korzystanie z budynku MOK-u będzie dostępne tylko dla uczestników projektu. Przepraszamy za utrudnienia.

 

„Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”

Autor: Gabriel Wolski /

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu oraz Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu zapraszają na Europejskie Dni Dziedzictwa w Nowym Targu pod hasłem „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”. W ramach EDD w budynku nowotarskiego ratusza będzie można nieodpłatnie zwiedzać wystawy stałe i czasowe oraz wziąć udział w interesujących prelekcjach dotyczących historii architektury i zagadnień współczesnych związanych w ochroną krajobrazu.

 

 

Więcej...

 

Strona 9 z 201