Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

Muzyczne Niedziele w Altanie 2018

Autor: Gabriel Wolski /

 

Zapraszamy na kolejną odsłonę Muzycznych Niedziel w Altanie, czyli cyklu koncertów w Altanie w Parku Miejskim w Nowym Targu, zawsze o godz.17.00, zawsze ze wstępem wolnym. W tym roku spotkamy się siedem razy 1, 15, 22, 29 lipca oraz 5, 12, 26 sierpnia (w pozostałe dwie niedziele spotykamy się najpierw na 8 lipca Pikniku Lotniczym, a później 19 sierpnia na Jarmarku Podhalańskim).

 

Więcej...

 

KRAJOBRAZ GÓRSKI 2018

Autor: Gabriel Wolski /

 

Wyniki 38. Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego im. Jana Sunderlanda KRAJOBRAZ GÓRSKI 2018

 

Więcej...

 

KRAJOBRAZ GÓRSKI 2018

Autor: Gabriel Wolski /

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej 38. Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego im. Jana Sunderlanda KRAJOBRAZ GÓRSKI 2018. 30 czerwca 2018 r. o godz. 15.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37. Przed wernisażem o godzinie 13.oo w Galerii "Jatki" odbędzie się wystawa indywidualna Przemysława Kruka

 

Wakacje w Mieście 2018

Autor: Administrator /

Serdecznie zapraszamy na cykl warsztatów, zajęć, pokazów filmowych i nie tylko w ramach "Wakacji w Mieście 2018" w terminie 27 czerwca - 31 sierpnia w nowotarskim MOK-u. Zapisy: tel. 18 2662132, e-maile: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wstęp wolny (2 wyjątki). Uwaga: zapisy - ilość miejsc ograniczona

 

 

 

Więcej...

 

Miejskie Przywitanie Lata

Autor: Gabriel Wolski /

 

Burmistrz Miasta Nowy Targ oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu już po raz czwarty mają przyjemność zaprosić na Miejskie Przywitanie Lata, które odbędzie się na nowotarskim Rynku dokładnie w dniu zakończenia roku szkolnego - w piątek 22 czerwca 2018, a przyświecać mu będzie – jak większości wydarzeń jubileuszowego roku – 100. Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

 

Więcej...

 

Zmiana organizacji ruchu przy „Przywitaniu Lata”

Autor: Gabriel Wolski /

W dniu 22 czerwca 2018 r. na Rynku Nowego Targu organizowana będzie impreza pn. „Przywitanie Lata”.
W tym dniu  zamknięte zostaną dla ruchu wszelkich pojazdów ul. Św. Katarzyny, ul. Szkolna oraz pierzeje Rynku: południowa, północna i zachodnia, nie dotyczy skrzyżowania z ul. Kolejową i ul. Kazimierza Wielkiego. Objazd prowadzony będzie ul. Kościuszki, wschodnią pierzeją Rynku i ul. Szaflarską. W tym okresie wprowadza się ruch dwukierunkowy na pierzei wschodniej ul. Rynek i ul. Szaflarskiej na odcinku od ul. Rynek do ul. Królowej Jadwigi oraz obustronny zakaz postoju na w/w ulicach.

 

Więcej...

 

Konkurs fotograficzny Łąki Łan

Autor: Administrator /

Nadchodzi lato a z nim wakacje, więc czas odpowiedni. Zespół Łąki Łan z umiłowaniem do łąki uwielbia się przebierać za mieszkańców łąki. Podczas swoich koncertów namawiają publiczność do wspólnej zabawy. Dla uczestników konkursu atrakcje - możliwość wspólnego zdjęcia z artystami ŁĄKI ŁAN po koncercie na ściance!

 


 

RODO

Autor: Administrator /

Klauzule dotycząca spełniania obowiązku informacyjnego z Art 13 RODO


Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 informujemy

 

Więcej...

 

Salon Poezji - Pierwsza Setka

Autor: Gabriel Wolski /

Serdecznie zapraszamy na Pierwszą Setkę  Krakowskiego Salonu Poezji Anny Dymnej w Nowym Targu. Zaproszeni goście : Anna Dymna, Piotr Cyrwus, Maja Barełkowska-Cyrwus, Juliusz Chrząstowski, Szymon Budzyk, Mateusz Dewera, Stanisław Jaskułka, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Joanna Kuberska, Andrzej Lichosyt, Jaśmina Polak, Piotr Polak, Andrzej Rozmus, Bartłomiej Topa. Oprawą muzyczną zajmą się studenci PWST w Krakowie.   17 czerwca 2018 / godz. 19.00, Miejski Osrodek Kultury (sala widowiskowa)

 

Spotkanie informacyjne w sprawie przyłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej

Autor: Administrator /


Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zaprasza wszystkich bardzo serdecznie na spotkanie informacyjne w sprawie przyłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej. Eksperci odpowiedzą na Państwa pytania i wyjaśnią, jak wyglądają poszczególne etapy tego procesu. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek (14 czerwca) w sali widowiskowej nowotarskiego MOK-u (Al. Tysiąclecia 37) o godz. 17.30.

 

Strona 9 z 212