Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

Noworoczny Koncert Galowy „Najpiękniejsze Walce Świata”

Autor: Administrator /

 

 

Już 5 stycznia 2018 roku (piątek) o godz. 18.00 zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu (Al. Tysiąclecia 37) na Noworoczny Koncert Galowy "Najpiękniejsze Walce Świata". Bilety 120 zł/os. - uwaga zostały już tylko ostatnie sztuki. Wystąpią dla Państwa: Orkiestra Straussowska OBLIGATO pod kierownictwem Jerzego Sobeńko, Yuliya Ponomar - sopran (Ukraina). Leszek Świdziński - tenor (Polska). Scenariusz i prowadzenie - Jolanta Suder. W programie m.in. kompozycje D. Szostakowicza, A.Chaczaturiana, P. Czajkowskiego, Ch. Gounoda, J. Straussa, W.Kazaneckiego, W. Kilara i innych.

 

Boże Narodzenie 2017

Autor: Administrator /Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu życzy Państwu szczęśliwych, kojących, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości Świąt Bożego Narodzenia, a Nowy Rok niech obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.

W związku z przerwą świąteczną budynek Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu w dniach 23 - 26 grudnia 2017 (sobota - wtorek) oraz 31 grudnia 2017 (niedziela) będzie nieczynny.

 

 

 

Zimowa Bajka w Tatrach

Autor: Gabriel Wolski /

Na kolejne spotkanie z dziecięcymi i młodzieżowymi zespołami z Litwy i Polski zapraszamy już 15 grudnia (piątek) o godz.10.00 do nowotarskiego MOKu na koncert pt.”Bożonarodzeniowe Spotkanie w Tatrach”. Tym razem wyjątkowo wystąpi także zespół dorosłych, królować będzię flamenco! A zagrają dla Państwa: Baletowe studio i Grupa tańca Flamenco "Soleá", Studio Piosenki “Septyma” oraz Wokalny Zespół “Nona”. Wstęp wolny – zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; tel.18 266 21 32.

 

Więcej...

 

Nabór na wolne stanowisko pracy

Autor: Gabriel Wolski /

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Stanowisko: instruktor ds. muzeum / Miejsce pracy: Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu

 

Więcej...

 

Benefis Księdza Władysława Zarębczana

Autor: Gabriel Wolski /

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Związek Podhalan w Polsce oraz Rodzina i Przyjaciele zapraszają na Benefis Księdza Władysława Zarębczana w dniu 14 grudnia (czwartek) o godz.18.00 do sali widowiskowej MOK. Wstęp wolny.

 


 

XV Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych – Nowy Targ 2017

Autor: Gabriel Wolski /

Już 13 grudnia (środa) w godz. 8.30 -15.30 w nowotarskim MOK-u odbędzie się XV Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych – Nowy Targ 2017. Zapraszamy na wspaniałe występy muzyczne. Wstęp wolny.


Więcej...

 

Mikołajkowe Spotkania z Bajką

Autor: Gabriel Wolski /

Tradycyjny spektakl Mikołajkowy dla dzieci w wykonaniu znanych i mniej znanych nowotarżan już 6 grudnia (środa) o godz.17.00 w nowotarskim MOKu.


Więcej...

 

Uroczyste otwarcie Targów Bożonarodzeniowych

Autor: Gabriel Wolski /

Zapraszamy 10 grudnia 2017 (niedziela) godz. 16.00 na uroczyste otwarcie Targów Bożonarodzeniowych i otwarcie mobilnego lodowiska (bezpłatny wstęp i wypożyczenie łyżew)

 

 


Więcej...

 

Grudniowa Kulturalna Stolica Podhala

Autor: Gabriel Wolski /

Mikołaj i Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż… ale zanim nadejdą, mamy dla Państwa kilka ciekawych propozycji kulturalnych:


Więcej...

 

II Mikołajkowy Turniej Szachowy

Autor: Gabriel Wolski /

W dniu 2 grudnia (sobota) w godz. 9.00 – 14.00 zapraszamy na drugą edycję Mikołajkowy Turniej Szachowy „Myślę, więc jestem” o puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ Pana Grzegorza Watychy, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania swojego udziału w Turnieju: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 18 266 21 32. Wstęp wolny.

Więcej...

 

Strona 9 z 205