Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

102. Krakowski Salon Poezji w Nowym Targu

Autor: Gabriel Wolski /

Zapraszamy na 102. Krakowski Salon Poezji w Nowym Targu pt. „Po drugiej stronie skóry” poezja Beaty Zalot.
Poezję czytają: autorka i Marek Wrona - aktor Teatru Witkacego w Zakopanem. Maciej Mikulski - akompaniament
14 października 2018 / Ratusz, Rynek 1 godz. 11.00. / WSTĘP WOLNY

 

VII Kampania Profilaktyki Raka Piersi

Autor: Administrator /

Zapraszamy 5 października 2018 roku (piątek) o godz. 11.00 na VII Kampanię Profilaktyki Raka Piersi pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ.

 

 

 

Więcej...

 

Uroczyste obchody Dnia Seniora

Autor: Administrator /

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza Państwa na uroczyste obchody Dnia Seniora, pod Patronatem Pana Burmistrza Nowego Targu Grzegorza Watychy, które odbędą się 18 października 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Nowego Targu ul. Krzywa 1, od 10.00 do 13.00.
 

Kulturalna Stolica Podhala w październiku

Autor: Gabriel Wolski /

 

Po raz kolejny zapraszamy Państwa na wybrane wydarzenia kulturalne w naszym Mieście. Rozpoczniemy cyklem „Miesiąc pamięci Świętego Jana Pawła II”, który przygotowało Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego (Rynek, Ratusz 1). W dniach 2, 9 i 16 października (wtorki) w godz.15.00 – 16.00 Muzeum zachęca do zwiedzania Sali Papieskiej, udziału w lekcjach muzealnych pt. „Nowy Targ – miasto papieskie” podczas, których będzie można rozmawiać o związku Jana Pawła II z Nowym Targiem, a także o najważniejszym wydarzeniu -  jego wizycie na nowotarskim lotnisku w dniu 8 czerwca 1979 r.

 

Więcej...

 

Zdrowo Biegam Max Dycha na 100 Lat Niepodległości

Autor: Administrator /


W imieniu Stowarzyszenia I Love Podhale oraz partnerów i sponsorów eventu 1. Zdrowo Biegam Max Dycha na 100 Lat Niepodległości zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy w Leśniczówce Nowy Targ, ul. Składowa, 6 października 2018 roku (sobota) o godz. 10.00 (zapisy zawodników od godz. 9.00 - 11.00).

 

Światowy Tydzień Zwierząt

Autor: Administrator /

Zapraszamy na już 12. edycję obchodów Światowego Tygodnia Zwierząt w Nowym Targu. Edycja 2018 odbędzie się w dniach 4 -11 października. Nie zabraknie Dnia Otwartego w nowotarskim Schronisku (namawiamy do przemyślanej adopcji) i nabożeństwa z udziałem zwierząt przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa już 6 października (sobota). A wcześniej w nowotarskim MOKu spotkania dla klas szkolnych z ekspertami w dniu 4 października – w tym roku będą to: Małgorzata Wesołowska – koci behawiorysta; Katarzyna Róg – Hodowla Sznaucerów Miniaturowych Czarnych „Ollivander” oraz Psi Salon „Ramis”; Barbara Wolański – hodowca psów rasy Rottweiler oraz trener psów. Tradycyjnie odbędzie się spektakl teatralny i finał akcji „Psia miska dla schroniska”.

 

Więcej...

 

Ceramika dla dzieci

Autor: Gabriel Wolski /

Serdecznie zapraszamy na zajęcia z Ceramiki do nowotarskiego MOKu od października. Prowadzenie: Pracownia Anioły i Spółka. Termin: co dwa tygodnie w soboty. Planowane pierwsze zajęcia 6 października. Zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 18 266 21 32.

 

I Podhalańska Letnia Olimpiada Amatorska - Nowy Targ 2019

Autor: Administrator /


Polecamy zagłosować w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego na I Podhalańską Letnią Olimpiadę Amatorską - Nowy Targ 2019. Głównym celem Podhalańskiej Letniej Olimpiady Amatorów NOWY TARG - 2019 jest promowanie wśród mieszkańców Nowego Targu oraz pobliskich miejscowości i wsi zdrowego trybu życia oraz zdrowej sportowej rywalizacji.

 

 

Więcej...

 

Tadeusz Strama - Wystawa fotografii

Autor: Gabriel Wolski /

 

Zapraszamy Państwa na wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Stramy, który odbędzie się 5 października 2018, o godzinie 18.00 w holu Miejskiego Ośrodka Kultury

 

 

Więcej...

 

Nowotarski Tydzień Bliskości

Autor: Administrator /

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy na wszystkie spotkania w ramach Nowotarskiego Tygodnia Bliskości, który odbędzie się już w dniach 19-23 września (środa-niedziela)2018. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Więcej...

 

Strona 9 z 216