Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

Pracownia Interdyscyplinarna - Odkrywamy i oswajamy sztukę współczesną

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (5 lat - 8 lat) na warsztaty artystyczno - eduakacyjne odzwierciedlające interdyscyplinarny charakter współczesnej sztuki. Zajęcia artystyczne i zabawy edukacyjne wykraczające poza ścisłe ramy dyscyplin artystycznych pozwolą dzieciom nie tylko rozwijać zdolności artystyczne i wyobraźnię, ale również nauczą twórczego myślenia i działania, rozwiązywania problemów, współpracy z innymi. Każde dziecko jest indywidualnością, a naszym celem jest dostrzeżenie jego predyspozycji i rozbudzanie motywacji. Poprzez zabawę i sztukę poznamy inne kultury i otaczający nas świat. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 5 września (wtorek) o godzinie 15.00. Zapraszamy do wspólnego działania i doświadczania sztuki współczesnej. Zapisy: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, tel. 18 266 21 32, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. GALERIA ZDJĘĆ

 

Kulturalna Stolica Podhala / Wrzesień 2017

Autor: Gabriel Wolski /

Wrzesień to czas bolesnych rocznic. Najpierw zapraszamy na Obchody 78. Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej, które rozpoczniemy 1 września (piątek) o godz.10.30 Mszą Św. w intencji Ojczyzny i Poległych w Kościele Św. Katarzyny w Nowym Targu (ul. Kościelna 1), by później po uroczystym przemarszu pocztów sztandarowych spotkać się na pl. Kombatantów i upamiętnić wybuch Wojny poprzez: Apel Poległych, złożenie kwiatów przez delegacje, odśpiewanie Hymnu i Roty oraz krótki program artystyczny przygotowany przez Studio Piosenki „Septyma”.

 

Więcej...

 

17. Jarmark Podhalański – Nowy Targ 18-20 sierpnia. Zapraszamy!

 

PIERWSZY DZIEŃ 17. JARMARKU PODHALAŃSKIEGO (GALERIA ZDJĘĆ)

DRUGI DZIEŃ 17. JARMARKU PODHALAŃSKIEGO (GALERIA ZDJĘĆ)

TRZECI DZIEŃ 17. JARMARKU PODHALAŃSKIEGO (GALERIA ZDJĘĆ)

MÓWIĄ O NAS (GALERIE ZDJĘĆ)

 

 

BEDNAREK, ZESPÓŁ DŻEM SYMFONICZNIE z 44 osobową orkiestrą to największe gwiazdy tegorocznego Jarmarku. Dodatkowo blisko 80 twórców, rzemieślników i rękodzielników oraz ponad 60 handlowców zadba o to, by zdobyć starannie wykonane rękodzieła, pohandlować, a także skosztować miejscowych, i nie tylko, specjałów.

Zapraszamy także na występy Orkiestry Obligato z Polskimi Przebojami Opole (sobota, godz.19.00), spotkanie z piosenkami Jana Kiepury (niedziela, godz.14.30), smaczne wielkie gotowanie kurczaka (niedziela, godz.12.00-16.00), koncert hip-hop Drużyny Mistrzów (niedziela, godz.17.00), czy nocną plenerową dyskotekę z soboty na niedzielę, turniej plażowej piłki siatkowej na płycie Rynku (niedziela, od godz.10.00) oraz Strefę rodzinną na pl. Słowackiego (codziennie, godz.14.00-19.00).

Zapraszamy do wzięcia udziału i wspierania wydarzeń towarzyszących 17. Jarmarkowi Podhalańskiemu!

 

Więcej...

 

Spektakl teatralny "Puk, Puk" w MOK już jutro

Zapraszamy 22 sierpnia (wtorek) o godz. 10.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury (Al. Tysiąclecia 37) na spektakl teatralny "Puk, Puk" w wykonaniu Teatru Chrząszcz w Trzcinie. Wstęp wolny. Wiek: 4 - 104 lat.

Spektakl pierwotnie miał odbyć się na Jarmarku, ale pogoda niestety to wówczas uniemożliwiła.

 

Program 17. Jarmarku Podhalańskiego

Autor: Gabriel Wolski /

Przedstawiamy Państwu szczegółowy program 17. Jarmarku Podhalańskiego, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. ZAPRASZAMY do wspólnej zabawy.

 

Więcej...

 

DŻEM symfonicznie na 17. Jarmarku Podhalańskim

Taka okazja zdarza się bardzo rzadko – legenda polskiego rocka i bluesa Zespół DŻEM zagra na 17. Jarmarku Podhalańskim koncert z towarzyszeniem ponad 40 osobowej orkiestry symfonicznej Obligato. A wszystko w drugi dzień Jarmarku 19 sierpnia (sobota) o godz.21.00 na nowotarskim Rynku. Wstęp wolny.

Biografia wstęp:

Mówi się o nich „polscy Rolling Stonesi”... I faktycznie – coś w tym jest. Choćby ze względu na źródła muzyki, żonglowanie stylami, konsekwencję. Ze względu na staż, pod względem którego coraz mniej mają równych. Ze względu na nie harcerski tryb życia oczywiście też. No i ze względu na skomplikowane, nie wolne od dramatów dzieje.../tekst: Jan Skaradziński/

 

Więcej...

 

Kamil Bednarek na 17. Jarmarku Podhalańskim

Gwiazdą pierwszego dnia 17. Jarmarku Podhalańskiego będzie Kamil Bednarek. Już dziś zapraszamy na jego koncert w dniu 18 sierpnia (piątek) o godz.21.00 na nowotarskim Rynku. Wstęp wolny.

 

 

 

 

 

Więcej...

 

Folkland na 17. Jarmarku Podhalańskim

Autor: Gabriel Wolski /

Na 17. Jarmarku Podhalańskim nie zabraknie naszych nowotarskich muzyków. Już 18 sierpnia (piątek) o godz.19.30 zagra dla Państwa zespół Folkland. To młodzi, zdolni ludzie z Nowego Targu i okolic inspirujący się muzyką folkową (ale nie tylko). Owocem tych fascynacji jest płyta "Nowe życie". Są pełni energii i pomysłów, a w duszy grają im rozmaite gatunki muzyczne, co tworzy niepowtarzalną, wręcz wybuchową mieszankę.

 

 

Więcej...

 

zespół "Ensemble Sarabande" w Nowym Targu

Autor: Gabriel Wolski /

Zapraszamy na koncert zespołu "Ensemble Sarabande", który gra muzykę barokową. 13 sierpnia (niedziela) o godzinie 16.00 w Kościele św. Katarzyny w Nowym Targu. Wstęp wolny.

 

 

 

 

Więcej...

 

Uwalniamy książki – Biblioteka na Jarmarku Podhalańskim

Autor: Gabriel Wolski /

W dniach od 18 do 20 sierpnia podczas Jarmarku Podhalańskiego na stoisku naszej biblioteki będzie można „uwolnić książki”.

 

 

 

 

Więcej...

 

Strona 7 z 196