Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

Uroczystości 79. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej

Autor: Gabriel Wolski /

 

Zapraszamy na uroczystości 79. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Msza Św. w kościele Świętej Katarzyny w intencji Ojczyzny i Poległych / Przemarsz pocztów sztandarowych na Plac Kombatantów pod ścianę "Pamięci ofiar terroru hitlerowskiego i stalinowskiego" / Hymn Polski w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej / Uroczyste upamiętnienie wybuchu II Wojny Światowej / Apel Poległych/ Złożenie kwiatów przez delegacje Rota / Program artystyczny w wykonaniu Studia Piosenki Septyma oraz Otwarcie wystawy historycznej pt. „Skrzydła Niepodległej. Nieznani i zapomnienia podhalańscy lotnicy”

 

Kurs Tańca Towarzyskiego

Autor: Gabriel Wolski /

 

Szkoła i Klub Tańca Towarzyskiego "HART " , prowadząca zajęcia w Miejskim Osrodku Kultury w Nowym Targu zaprasza na nowy Kurs Tańca Towarzyskiego dla początkujących . Zapraszamy dorosłych,seniorów,młodzież . Zajęcia rozpoczynamy 12 Września 2018 o 18tej w Miejskim Osrodku Kultury , al.Tysiąclecia . W programie tańce standardowe i latynoamerykańskie . Cały czas prowadzimy zajęcia w Klubie Tańca Towarzyskiego dla zaawansowanych . Prowadzimy też naukę pierwszego tańca dla nowożeńców . Zapraszamy. Informacje - Leszek - 601-45-63-94

 

42. Konkurs Amatorskiej Twórczości Plastycznej

Autor: Gabriel Wolski /

 

 

Tak, jak wspominaliśmy na początku czerwca, Wszystkich Państwa, którzy malują, rysują, rzeźbią, haftują, fotografują, a przy tym nie posiadają formalnego wyższego wykształcenia platycznego, zapraszamy do udziału w 42. edycji Konkursu Amatorskiej Twórczości Plastycznej. Tegoroczny temat Konkursu brzmi "Polskie kwiaty".

 

Więcej...

 

Studio Piosenki Septyma w Altanie

Autor: Gabriel Wolski /

 

Już w najbliższą niedzielę 26 sierpnia o godz.17.00 w Altanie w Parku Miejskim zaśpiewa Studio Piosenki Septyma z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu. To ostatni z tegorocznych koncertów a zarazem wyjątkowy, bowiem zaśpiewa dla Państwa bardzo utalentowana grupa dzieci i młodzieży. Warto poznać te młode talenty, które zdobywają tak wiele nagród i wyróżnień w całej Polsce i nie tylko. Wstęp wolny.

 

Warsztaty kroju i szycia I stopnia

Autor: Gabriel Wolski /

 

Serdecznie zapraszamy na warsztaty kroju i szycia I stopnia pn. „Tańcowała igła z nitką”, które odbędą się Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Zapisy do 15 września – ilość miejsc ograniczona.


Więcej...

 

iNTarg BLUES w altanie

Autor: Gabriel Wolski /

 

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert zespołu iNTarg BLUES, który odbędzie się 12 sierpnia (niedziela) 2018 r. o godzinie 17.00, w ramach cyklu Niedzielne Koncerty w Altanie.


Więcej...

 

Małopolska Tour 2018 - 3 dzień Jarmarku Podhalańskiego

Autor: Administrator /

Przedstawiamy Państwu szczegółowy program 3 dnia18. Jarmarku Podhalańskiego, w którym odbędzie się MAŁOPOLSKA TOUR 2018. Zapraszamy wszystkich na nowotarski Rynek na rowerowe święto.


 

Więcej...

 

18. Jarmark Podhalański - program

Autor: Administrator /

Przedstawiamy Państwu program 18. Jarmarku Podhalańskiego, który odbędzie się już w dniach 17-19 sierpnia (piątek - niedziela) na nowotarskim Rynku i pl. Słowackiego. Wstęp wolny. Bądźcie z nami.


 

Więcej...

 

18. Jarmark Podhalański - gwiazdy muzyczne

Autor: Administrator /

Serdecznie zapraszamy 17, 18, 19 sierpnia (piątek - niedziela) na 18. Jarmark Podhalański na nowotarskim Rynku i pl. Słowackiego. W programie największe Wesele na Podhalu z Robertem Rozmusem i Anną Głogowską, jako para młoda. Jak co roku znakomite koncerty muzyczne: Margaret, Hollywood Rose - tribute band muzyka Guns N ' Roses, Francesco Napoli, Masters, Komarenko, Kwartet Wokalny - soliści teatrów muzycznych Buffo i Roma, Happysad oraz The Dumplings. Wstęp wolny.

 

Agnieszka Banaś zagra w Altanie

Autor: Administrator /

Kolejna niedziela muzyczna już 5 sierpnia 2018 roku w Altanie, kiedy to zgra i zaśpiewa dla Państwa Agnieszka Banaś w towarzystwie pianisty Romana Wierciocha. Agnieszka jest mocno związana z nurtem muzyki tradycyjnej, którą ze szczególną sobie wrażliwością, wprowadza do naszej modernistycznej codzienności. Śpiewa przede wszystkim polskie pieśni ludowe, udowadniając, że folklor nigdy nie wychodzi z mody. Współpracuje z różnymi muzykami i zaangażowana jest w kilka projektów muzyczno - teatralnych. Na nowotarskim koncercie zaprezentuje pieśni tradycyjne przy akompaniamencie pianina.


 

Strona 7 z 212