Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

BARWY ŚNIEGU - warsztaty malarskie w MOK

Autor: Gabriel Wolski /

Wszystkich chętnych do nauki rysunku i malarstwa zapraszamy do MOK już w najbliższą środę, 10 stycznia, na bezpłatne warsztaty malarskie pt. "Barwy Śniegu", prowadzone przez Annę Gostkiewicz w ramach spotkań Laboratorium Sztuki. Początek o 17.00 w sali 18 Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37. Do zobaczenia!"

 

 

Kulturalna Stolica Podhala w Nowym Roku

Autor: Gabriel Wolski /

Czas po Świętach i w Nowym Roku to czas kolędowania, zatem aż trzy takie propozycje dla Państwa: 2 stycznia (wtorek) o godz.19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu (al. Tysiąclecia 37) „Kolędo-Landia” Spektakl muzyczny Stanisława Apostoła, wstęp wolny; następnie 25 stycznia (czwartek) o godz. 19.00 w MOKu Kolędy Rodziny Cudzichów, czyli jedyna taka muzyczna, kolędująca rodzina, bilety 20zł (w dniu koncertu 30zł); na koniec 31 stycznia (środa) o godz.14.00 w MOKu Koncert Kolęd w wykonaniu dzieci z nowotarskich Przedszkoli, tu nie musimy dodatkowo zachęcać Rodziców, Dziadków i rodzin naszych nowotarskich przedszkolaków, wstęp wolny.

Więcej...

 

Noworoczna Bajka w Tatrach

Autor: Gabriel Wolski /

Na kolejne spotkanie z dziecięcymi zespołami, tym razem z Białorusi i Polski, zapraszamy już 4 stycznia (czwartek) o godz.10.00 na salę widowiskową MOK. Wstęp wolny  Wystąpią: Zespół Skrzypków "MOROJENOE" (Mińsk, Białoruś), Zasłużony Zespół Republiki Białoruś - Zespół Tańca Ludowego "Chabarok" (Mińsk, Białoruś); Ludowy Folklorystyczny Teatr Tańca "KARAGOD" i Dziecięcy Zespół  "KARAGODZINKI" (Mińsk, Białoruś) oraz Studio Piosenki „Septyma” i Dziecięcy Zespół Góralski „Mali Śwarni” (Nowy Targ, Polska).

Więcej...

 

Noworoczny Koncert Galowy „Najpiękniejsze Walce Świata”

Autor: Administrator /

 

 

Już 5 stycznia 2018 roku (piątek) o godz. 18.00 zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu (Al. Tysiąclecia 37) na Noworoczny Koncert Galowy "Najpiękniejsze Walce Świata". Bilety 120 zł/os. - uwaga zostały już tylko ostatnie sztuki. Wystąpią dla Państwa: Orkiestra Straussowska OBLIGATO pod kierownictwem Jerzego Sobeńko, Yuliya Ponomar - sopran (Ukraina). Leszek Świdziński - tenor (Polska). Scenariusz i prowadzenie - Jolanta Suder. W programie m.in. kompozycje D. Szostakowicza, A.Chaczaturiana, P. Czajkowskiego, Ch. Gounoda, J. Straussa, W.Kazaneckiego, W. Kilara i innych.

 

Boże Narodzenie 2017

Autor: Administrator /Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu życzy Państwu szczęśliwych, kojących, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości Świąt Bożego Narodzenia, a Nowy Rok niech obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.

W związku z przerwą świąteczną budynek Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu w dniach 23 - 26 grudnia 2017 (sobota - wtorek) oraz 31 grudnia 2017 (niedziela) będzie nieczynny.

 

 

 

Zimowa Bajka w Tatrach

Autor: Gabriel Wolski /

Na kolejne spotkanie z dziecięcymi i młodzieżowymi zespołami z Litwy i Polski zapraszamy już 15 grudnia (piątek) o godz.10.00 do nowotarskiego MOKu na koncert pt.”Bożonarodzeniowe Spotkanie w Tatrach”. Tym razem wyjątkowo wystąpi także zespół dorosłych, królować będzię flamenco! A zagrają dla Państwa: Baletowe studio i Grupa tańca Flamenco "Soleá", Studio Piosenki “Septyma” oraz Wokalny Zespół “Nona”. Wstęp wolny – zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; tel.18 266 21 32.

 

Więcej...

 

Nabór na wolne stanowisko pracy

Autor: Gabriel Wolski /

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Stanowisko: instruktor ds. muzeum / Miejsce pracy: Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu

 

Więcej...

 

Benefis Księdza Władysława Zarębczana

Autor: Gabriel Wolski /

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Związek Podhalan w Polsce oraz Rodzina i Przyjaciele zapraszają na Benefis Księdza Władysława Zarębczana w dniu 14 grudnia (czwartek) o godz.18.00 do sali widowiskowej MOK. Wstęp wolny.

 


 

XV Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych – Nowy Targ 2017

Autor: Gabriel Wolski /

Już 13 grudnia (środa) w godz. 8.30 -15.30 w nowotarskim MOK-u odbędzie się XV Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych – Nowy Targ 2017. Zapraszamy na wspaniałe występy muzyczne. Wstęp wolny.


Więcej...

 

Mikołajkowe Spotkania z Bajką

Autor: Gabriel Wolski /

Tradycyjny spektakl Mikołajkowy dla dzieci w wykonaniu znanych i mniej znanych nowotarżan już 6 grudnia (środa) o godz.17.00 w nowotarskim MOKu.


Więcej...

 

Strona 7 z 204