Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

Kulturalna Stolica Podhala w październiku

Autor: Gabriel Wolski /

 

Po raz kolejny zapraszamy Państwa na wybrane wydarzenia kulturalne w naszym Mieście. Rozpoczniemy cyklem „Miesiąc pamięci Świętego Jana Pawła II”, który przygotowało Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego (Rynek, Ratusz 1). W dniach 2, 9 i 16 października (wtorki) w godz.15.00 – 16.00 Muzeum zachęca do zwiedzania Sali Papieskiej, udziału w lekcjach muzealnych pt. „Nowy Targ – miasto papieskie” podczas, których będzie można rozmawiać o związku Jana Pawła II z Nowym Targiem, a także o najważniejszym wydarzeniu -  jego wizycie na nowotarskim lotnisku w dniu 8 czerwca 1979 r.

 

Więcej...

 

Zdrowo Biegam Max Dycha na 100 Lat Niepodległości

Autor: Administrator /


W imieniu Stowarzyszenia I Love Podhale oraz partnerów i sponsorów eventu 1. Zdrowo Biegam Max Dycha na 100 Lat Niepodległości zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy w Leśniczówce Nowy Targ, ul. Składowa, 6 października 2018 roku (sobota) o godz. 10.00 (zapisy zawodników od godz. 9.00 - 11.00).

 

Światowy Tydzień Zwierząt

Autor: Administrator /

Zapraszamy na już 12. edycję obchodów Światowego Tygodnia Zwierząt w Nowym Targu. Edycja 2018 odbędzie się w dniach 4 -11 października. Nie zabraknie Dnia Otwartego w nowotarskim Schronisku (namawiamy do przemyślanej adopcji) i nabożeństwa z udziałem zwierząt przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa już 6 października (sobota). A wcześniej w nowotarskim MOKu spotkania dla klas szkolnych z ekspertami w dniu 4 października – w tym roku będą to: Małgorzata Wesołowska – koci behawiorysta; Katarzyna Róg – Hodowla Sznaucerów Miniaturowych Czarnych „Ollivander” oraz Psi Salon „Ramis”; Barbara Wolański – hodowca psów rasy Rottweiler oraz trener psów. Tradycyjnie odbędzie się spektakl teatralny i finał akcji „Psia miska dla schroniska”.

 

Więcej...

 

Ceramika dla dzieci

Autor: Gabriel Wolski /

Serdecznie zapraszamy na zajęcia z Ceramiki do nowotarskiego MOKu od października. Prowadzenie: Pracownia Anioły i Spółka. Termin: co dwa tygodnie w soboty. Planowane pierwsze zajęcia 6 października. Zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 18 266 21 32.

 

I Podhalańska Letnia Olimpiada Amatorska - Nowy Targ 2019

Autor: Administrator /


Polecamy zagłosować w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego na I Podhalańską Letnią Olimpiadę Amatorską - Nowy Targ 2019. Głównym celem Podhalańskiej Letniej Olimpiady Amatorów NOWY TARG - 2019 jest promowanie wśród mieszkańców Nowego Targu oraz pobliskich miejscowości i wsi zdrowego trybu życia oraz zdrowej sportowej rywalizacji.

 

 

Więcej...

 

Tadeusz Strama - Wystawa fotografii

Autor: Gabriel Wolski /

 

Zapraszamy Państwa na wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Stramy, który odbędzie się 5 października 2018, o godzinie 18.00 w holu Miejskiego Ośrodka Kultury

 

 

Więcej...

 

Nowotarski Tydzień Bliskości

Autor: Administrator /

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy na wszystkie spotkania w ramach Nowotarskiego Tygodnia Bliskości, który odbędzie się już w dniach 19-23 września (środa-niedziela)2018. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Więcej...

 

Nowotarskie Obchody 79 Rocznicy Napaści ZSRR na Polskę

Autor: Administrator /

 

 

Dziękujemy za oddanie hołdu wszystkim poległym i pomordowanym. Za oddanie hołdu zdradzonym o świcie, poległym w obronie rodzimego domu, zabitym w lesie katyńskim, zamęczonym w Workucie, zatopionym w Morzu Białym, zagłodzonym na stepach Kazachstanu, wygnanym na nieludzką ziemię Sybiru. Za hołd złożony milionom ofiar sowieckiej agresji 17 września 1939 roku.  GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej...

 

Spektakl Szalone Nożyczki

Autor: Administrator /

 

Teatr Bagatela serdecznie zaprasza na spektakl komediowo-kryminalny pt. "Szalone nożyczki" 20.10.2018 roku, godz. 18.00 do MOK Nowy Targ.

Więcej...

 

Warsztaty Zrób to sam! Design dla dzieci

Autor: Administrator /

 

Zostań małym projektantem i przyjdź na warsztaty "Zrób to sam! Design dla dzieci". To zajęcia dla odważnych i ciekawych świata dzieci w wieku 5- 10 lat, podczas których będziemy tworzyć zabawki, biżuterię, akcesoria do szkoły i przedszkola. Poznamy polski i światowy design. Pierwsze zajęcia już 25 września 2018 r. (wtorek) w godz. 15.30 - 16.30 w nowotarskim MOK-u, a następnie będziemy się spotykać w kolejne wtorki. Zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel. 18 266 21 32. Koszt 20 zł/miesiąc.

 

Strona 6 z 213