Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

Nowotarskie Spotkania Miłośników Filmów "Milczenie owiec"

Autor: Gabriel Wolski /

 

Powracają Nowotarskie Spotkania Miłośników Filmów "Milczenie owiec"
Już 14 i 28 września (piątki) o godz.19.00 powracamy do pokazów filmowych NSMF "Milczenie owiec". Na początek nowego sezonu najpierw klasyczna komedia kryminalna, a później hit oscarowy. Wstęp wolny.

 

 

Więcej...

 

Spotkanie z Panem Tadeuszem Wiśniowskim pt." Modelarstwo - moje życie"

Autor: Administrator /

 

 

Starosta Powiatu Nowotarskiego i Powiatowe Centrum Kultury zapraszają na wystawę z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz spotkanie z Panem Tadeuszem Wiśniowskim pt." Modelarstwo - moje życie" 20 września 2018 o godzinie 17.00 w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu.

 

43. Konkurs Muzyk Podhalańskich im. Tomasza Skupnia

Autor: Administrator /

 

 

W niedzielę 7 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu odbędzie się 43 Konkurs Muzyk Podhalańskich im. Tomasza Skupnia. Organizatorami konkursu są Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu, Powiat Nowotarski, Stowarzyszenie „Śwarni”, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Małopolskie Centrum Kultury ‘Sokół” w Nowym Sączu.

 

Więcej...

 

Program kabaretowy "Syćkiego po krapce" Góralski Humor

Autor: Administrator /

Zespół "Śwarni" zaprasza na premierowy program kabaretowy pt. "Syćkiego po krapce" Góralski Humor wyłącznie dla dorosłych 27 września 2018 roku (czwartek) o godzinie 19.30 na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu. Wstęp niby wolny, ale ze 2 dychy pasuje dać!!

 

Wrześniowa Kulturalna Stolica Podhala

Autor: Gabriel Wolski /

Już powakacyjnie zapraszamy do korzystania z  bardzo różnorodnej oferty kulturalnej w naszym Mieście w miesiącu wrześniu. Na początek 1 września (sobota) Uroczystości 79. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Rozpoczniemy o godz.10.30 Mszą Św. w intencji Ojczyzny i Poległych w kościele Świętej Katarzyny (ul. Kościelna) w Nowym Targu. Następnie odbędzie się przemarsz pocztów sztandarowych na Plac Kombatantów pod ścianę "Pamięci ofiar terroru hitlerowskiego i stalinowskiego". Tam zaśpiewamy Hymn Polski z akompaniamentem Miejskiej Orkiestry Dętej, uroczyście upamiętnimy wybuchu II Wojny Światowej Apelem Poległych i  złożeniem kwiatów przez delegacje. Okolicznościowy program artystyczny wykona Studio Piosenki Septyma. Na koniec zapraszamy do Ratusza (Rynek 1) na otwarcie wystawy historycznej pt. „Skrzydła Niepodległej. Nieznani i zapomniani podhalańscy lotnicy”.

Więcej...

 

Gala Najpiękniejszych Arii Operetkowych i Operowych Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy

Autor: Gabriel Wolski /

 

Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych. Podczas trasy koncertowej "Gali operetkowo- musicalowej", którą będziemy mieli okazje gościć w Polsce po raz pierwszy, zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów-łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny.

Więcej...

 

Parkowa Niedziela

Autor: Administrator /

 

Serdecznie zapraszamy 16 września (niedziela) do Parku Miejskiego i „na Koło” w Nowym Targu (ul. Parkowa i teren obok Miejskiej Hali Lodowej) na aż cztery równolegle odbywające się imprezy – II Turniej Plażowej Piłki Siatkowej, Finał Kolarskiego Grand Prix Nowego Targu, Festiwal Piosenki Turystycznej oraz Piknik Ekologiczny.

 

 

Więcej...

 

3. edycja BO Małopolska - Głosowanie

Autor: Administrator /

150 zadań – z tylu projektów obywatelskich Małopolanie wybiorą jeden, na który oddadzą swój głos w III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Głosowanie rusza już 10 września i potrwa do 5 października. W tym roku na realizację zwycięskich inicjatyw Samorząd Województwa Małopolskiego przeznaczył aż 8 mln zł.

 

Więcej...

 

PIKNIK KOLEJOWY z okazji otwarcia zabytkowej wieży wodnej

Autor: Gabriel Wolski /

 

 

Dobiegł końca remont wieży wodnej zlokalizowanej przy dworcu PKP w Nowym Targu. Już dziś zapraszamy na Piknik Kolejowy z okazji otwarcia zabytkowej wieży wodnej, który odbędzie się 8 września 2018 r.

 

Więcej...

 

101 KRAKOWSKI SALON POEZJI w NOWYM TARGU

Autor: Gabriel Wolski /

Zapraszamy po przerwie na 101 Krakowski Salon Poezji w Nowym Targu, który odbędzie się 16 września 2018, o  godz. 11.00 w nowotarskim Ratuszu. Poezję europejskich i amerykańskich Bardów przeczytają i zaśpiewają: Karolina Kazoń i Marcin Kalisz, aktorzy Teatru Słowackiego w Krakowie. Wstęp wolny

 

Strona 6 z 212