Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować

Autor: Gabriel Wolski /

 

 

15 listopada 2018., godz. 18:00 - Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu Bilety (80 lub 70 zł/szt.) do nabycia w MOK przy Al.Tysiąclecia 37 w Nowym Targu lub on-line: www.kupbilecik.pl ew. www.biletyna.pl Informacje i rezerwacje zbiorowe pod numerem telefonu 18 266 32 41

 

Koncert Dee The Great

Autor: Administrator /

 

 

Uprzejmie zapraszamy na koncert muzyczny Dee The Great pt. "Marmaid On Fire Show", który odbędzie się w niedzielę 18 listopada, o godz.19.00 w nowotarskim Miejskim Ośrodku Kultury. Bilet: 15 zł przedsprzedaż/ 20 zł w dniu koncertu, sekretariat MOK, tel. 18 266 21 32, emaile: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Więcej...

 

Spektakl komediowy "Wszystko o Mężczyznach"

Autor: Administrator /

Serdecznie zapraszamy na spektakl komediowy "Wszystko o Mężczyznach" 1 grudnia 2018 roku (sobota) godz. 18.00

Uwaga! Spektakl tylko dla widzów dorosłych!!!

Sprzedaż biletów: MOK Nowy Targ, tel. 18 266 21 32 i tel. 608 587 192 / www.kupbilecik.pl

 

 

 

Więcej...

 

Spektakl teatralny dla dzieci „C jak Cyrk”

Autor: Administrator /


W dniu 30 października (wtorek) o godz. 9.00 zapraszamy na spektakl teatralny "C jak Cyrk" w wykonaniu teatru „Chrząszcz w trzcinie” dla dzieci z klas I-III szkół podstawowych i przedszkoli. Spektakl w ramach cyklu „Teatr za 5zł” zatem bilety tylko 5zł/os. Uwaga: ilość miejsc ograniczone – zapisy: tel. 18 266 21 32, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Spektakl odbywa się w ramach Tygodnia Zwierząt zatem klasy, które zapiszą się na spektakl prosimy dodatkowo o przyniesienie jednej miski i jednej karmy dla zwierząt, które przekażemy nowotarskiemu Schronisku dla psów.

 

Więcej...

 

Jesienna Bajka w Tatrach

Autor: Administrator /

Kolejne spotkanie dziecięcych i młodzieżowych zespołów z Litwy i Polski już 26 października (piątek) w godz. 10.00-11.30 w nowotarskim MOKu. Wystąpią dla Państwa Dziecięcy Chór “VERSME”, Dziecięce zespoły Regionalne Mali i Młodzi Hyrni oraz Studio Piosenki Septyma. Wstęp wolny – zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 18 266 21 32.

 

 

 

Więcej...

 

42. Konkurs ATP - ogłoszenie wyników i otwarcie wystawy pokonkursowej

Autor: Gabriel Wolski /

 

Już po raz 42. w najbliższą sobotę, 13 października 2018, w holu głównym nowotarskiego MOKu zbiorą się uczestnicy i sympatycy Konkursu Amatorskiej Twórczości Plastycznej, by wziąć udział w ogłoszeniu laureatów oraz otwarciu wystawy pokonkursowej. W tym roku na wystawie znajdzie się 117 prac, wykonanych w rozmaitych technikach plastycznych i rękodzielniczych, nadesłanych przez 56 autorów z całej Polski. Wernisaż ozdobi swoją muzyką pani Helena Leonowa, a poczęstunek regionalny zapewni Karczma u Borzanka. Wystawa będzie czynna do końca listopada, w godzinach otwarcia ośrodka. Zapraszamy serdecznie!"

 

Promocja książki pt.: "Zapomniane Kresy"

Autor: Administrator /

Edward Siarka poseł na Sejm RP, Krzysztof Faber - Starosta Nowotarski oraz Grzegorz Watycha Burmistrz Miasta Nowy Targ serdecznie zapraszają na promocję książki pt.: "Zapomniane Kresy" Spisz, Orawa, Czadeckie w świadomości i działaniach Polaków 1895 - 1925 napisanej przez Jerzego M. Roszkowskiego i sfinansowanej ze środków Fundacji PZU. Wieczornica Patriotyczna odbędzie się 17 października 2018r. o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu

 

 

Więcej...

 

102. Krakowski Salon Poezji w Nowym Targu

Autor: Gabriel Wolski /

Zapraszamy na 102. Krakowski Salon Poezji w Nowym Targu pt. „Po drugiej stronie skóry” poezja Beaty Zalot.
Poezję czytają: autorka i Marek Wrona - aktor Teatru Witkacego w Zakopanem. Maciej Mikulski - akompaniament
14 października 2018 / Ratusz, Rynek 1 godz. 11.00. / WSTĘP WOLNY

 

VII Kampania Profilaktyki Raka Piersi

Autor: Administrator /

Zapraszamy 5 października 2018 roku (piątek) o godz. 11.00 na VII Kampanię Profilaktyki Raka Piersi pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ.

 

 

 

Więcej...

 

Uroczyste obchody Dnia Seniora

Autor: Administrator /

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza Państwa na uroczyste obchody Dnia Seniora, pod Patronatem Pana Burmistrza Nowego Targu Grzegorza Watychy, które odbędą się 18 października 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Nowego Targu ul. Krzywa 1, od 10.00 do 13.00.
 

Strona 5 z 213