Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

18. Jarmark Podhalański - gwiazdy muzyczne

Autor: Administrator /

Serdecznie zapraszamy 17, 18, 19 sierpnia (piątek - niedziela) na 18. Jarmark Podhalański na nowotarskim Rynku i pl. Słowackiego. W programie największe Wesele na Podhalu z Robertem Rozmusem i Anną Głogowską, jako para młoda. Jak co roku znakomite koncerty muzyczne: Margaret, Hollywood Rose - tribute band muzyka Guns N ' Roses, Francesco Napoli, Masters, Komarenko, Kwartet Wokalny - soliści teatrów muzycznych Buffo i Roma, Happysad oraz The Dumplings. Wstęp wolny.

 

Agnieszka Banaś zagra w Altanie

Autor: Administrator /

Kolejna niedziela muzyczna już 5 sierpnia 2018 roku w Altanie, kiedy to zgra i zaśpiewa dla Państwa Agnieszka Banaś w towarzystwie pianisty Romana Wierciocha. Agnieszka jest mocno związana z nurtem muzyki tradycyjnej, którą ze szczególną sobie wrażliwością, wprowadza do naszej modernistycznej codzienności. Śpiewa przede wszystkim polskie pieśni ludowe, udowadniając, że folklor nigdy nie wychodzi z mody. Współpracuje z różnymi muzykami i zaangażowana jest w kilka projektów muzyczno - teatralnych. Na nowotarskim koncercie zaprezentuje pieśni tradycyjne przy akompaniamencie pianina.


 

Łukasz Rajski i Daniel Lipiec w Altanie

Autor: Administrator /

 

Kolejna niedziela zatem kolejne spotkanie w Altanie w Parku Miejskim. Już 29 lipca w naszym muzycznym cyklu o godz. 17.00 zagrają dla Państwa Łukasz Rajski i Daniel Lipiec. Wstęp wolny. Krótko mówiąc to "młodzi zdolni". Gitarzysta i wokalista grający swoje wersje popularnych utworów muzyki avant pop, soul i nie tylko. Łukasz nie potrafi rozstać się ze swoją gitarą, a Daniel oczarowuje swoim głosem nie tylko jako finalista The Voice of Poland.

 


 

Piknik Jeździecki na nowotarskim Lotnisku

Autor: Administrator /

 

Serdecznie zapraszamy na Piknik Jeździecki w dniu 29 lipca (niedziela) w godz. 12.00 - 18.00 na nowotarskie lotnisko. Czekają na Państwa wyścigi konne i inne atrakcje. Wstęp wolny. Dodatkowo w dniach do niedzieli 29 lipca włącznie w godz. 11.00 - 18.00 bezpłatne przejażdżki dla dzieci.

 

 

Otwarcie wystawy pt.: OJCOWIE NIEPODLEGŁOŚCI „Biało – Czerwony Szlak – Moja Niepodległa”

Autor: Administrator /

 

Zapraszamy na otwarcie wystawy pt. "Ojcowie Niepodległości "Biało - Czerwony Szlak - Moja Niepodległa" przygotowanej przez Instytut Pamięci Narodowej, które odbędzie się 2 sierpnia 2018 roku o godzinie 11.00 w Starostwie Powiatowym w Nowym Targu przy ul. Bolesława Wstydliwego 14.

 

 

 

Wakacyjna Kulturalna Stolica Podhala

Autor: Gabriel Wolski /

 

 

 

Tym razem w Kulturalnej Stolicy Podhala będą królować duże plenerowe imprezy…

 

Więcej...

 

Piknik Jeździecki na nowotarskim Lotnisku

Autor: Administrator /

 

Serdecznie zapraszamy na Piknik Jeździecki w dniach 22 - 29 lipca 2018 (8 dni) w godzinach 12.00 - 18.00 na nowotarskie lotnisko. Czekają na Państwa wyścigi konne i inne atrakcje. Wstęp wolny. Dodatkowo w dniach 22 - 29 lipca 2018 w godzinach 11.00 - 18.00 bezpłatne przejażdżki dla dzieci.

 

Magda i Bogusław Ćwiertnia wystąpią w Altanie

Autor: Administrator /

 

 

Kolejny koncert w Altanie w Parku Miejskim w Nowym Targu już w najbliższą niedzielę 22 lipca o godz.17.00. Zagra dla Państwa Magda i Bogusław Ćwiertnia. Wstęp wolny.

 

Więcej...

 

Nadchodzi Oscypkon

Autor: Administrator /

Po kilku leniej przerwie swoje święto w Nowym Targu będą mieli fani fantastyki. Grupa Gry terenowe zaprasza 28 lipca (sobota) w godz. 10.00 - 18.00 do nowotarskiego MOKu (al. Tysiąclecia 37) na Oscypkon, czyli nowotarski konwent fantastyki w nieco nowej odsłonie. Nie zabraknie games roomu, turniejów gier, czy wieczornego LARPa. Będzie sporo konkursów i atmosfery dla prawdziwych geeków szeroko pojętej fantastyki. Wstęp wolny.

 

XIV edycja Małopolskiego Festiwalu Smaku

Autor: Gabriel Wolski /

 

Nadciąga XIV edycja Małopolskiego Festiwalu Smaku, będącego największym tego typu wydarzeniem w regionie. Po raz kolejny festiwal odbędzie się również w  Nowym Targu! Tegoroczna impreza jest organizowana pod hasłem „Made in Małopolska”. Oznacza to, że festiwalowe stoiska będą kusić regionalnymi przysmakami, tradycyjnymi wędlinami, serami oraz domowymi specjałami.

 

Więcej...

 

Strona 5 z 209