Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

42. Konkurs ATP - ogłoszenie wyników i otwarcie wystawy pokonkursowej

Autor: Gabriel Wolski /

 

Już po raz 42. w najbliższą sobotę, 13 października 2018, w holu głównym nowotarskiego MOKu zbiorą się uczestnicy i sympatycy Konkursu Amatorskiej Twórczości Plastycznej, by wziąć udział w ogłoszeniu laureatów oraz otwarciu wystawy pokonkursowej. W tym roku na wystawie znajdzie się 117 prac, wykonanych w rozmaitych technikach plastycznych i rękodzielniczych, nadesłanych przez 56 autorów z całej Polski. Wernisaż ozdobi swoją muzyką pani Helena Leonowa, a poczęstunek regionalny zapewni Karczma u Borzanka. Wystawa będzie czynna do końca listopada, w godzinach otwarcia ośrodka. Zapraszamy serdecznie!"

 

Promocja książki pt.: "Zapomniane Kresy"

Autor: Administrator /

Edward Siarka poseł na Sejm RP, Krzysztof Faber - Starosta Nowotarski oraz Grzegorz Watycha Burmistrz Miasta Nowy Targ serdecznie zapraszają na promocję książki pt.: "Zapomniane Kresy" Spisz, Orawa, Czadeckie w świadomości i działaniach Polaków 1895 - 1925 napisanej przez Jerzego M. Roszkowskiego i sfinansowanej ze środków Fundacji PZU. Wieczornica Patriotyczna odbędzie się 17 października 2018r. o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu

 

 

Więcej...

 

102. Krakowski Salon Poezji w Nowym Targu

Autor: Gabriel Wolski /

Zapraszamy na 102. Krakowski Salon Poezji w Nowym Targu pt. „Po drugiej stronie skóry” poezja Beaty Zalot.
Poezję czytają: autorka i Marek Wrona - aktor Teatru Witkacego w Zakopanem. Maciej Mikulski - akompaniament
14 października 2018 / Ratusz, Rynek 1 godz. 11.00. / WSTĘP WOLNY

 

VII Kampania Profilaktyki Raka Piersi

Autor: Administrator /

Zapraszamy 5 października 2018 roku (piątek) o godz. 11.00 na VII Kampanię Profilaktyki Raka Piersi pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ.

 

 

 

Więcej...

 

Uroczyste obchody Dnia Seniora

Autor: Administrator /

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza Państwa na uroczyste obchody Dnia Seniora, pod Patronatem Pana Burmistrza Nowego Targu Grzegorza Watychy, które odbędą się 18 października 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Nowego Targu ul. Krzywa 1, od 10.00 do 13.00.
 

Kulturalna Stolica Podhala w październiku

Autor: Gabriel Wolski /

 

Po raz kolejny zapraszamy Państwa na wybrane wydarzenia kulturalne w naszym Mieście. Rozpoczniemy cyklem „Miesiąc pamięci Świętego Jana Pawła II”, który przygotowało Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego (Rynek, Ratusz 1). W dniach 2, 9 i 16 października (wtorki) w godz.15.00 – 16.00 Muzeum zachęca do zwiedzania Sali Papieskiej, udziału w lekcjach muzealnych pt. „Nowy Targ – miasto papieskie” podczas, których będzie można rozmawiać o związku Jana Pawła II z Nowym Targiem, a także o najważniejszym wydarzeniu -  jego wizycie na nowotarskim lotnisku w dniu 8 czerwca 1979 r.

 

Więcej...

 

Zdrowo Biegam Max Dycha na 100 Lat Niepodległości

Autor: Administrator /


W imieniu Stowarzyszenia I Love Podhale oraz partnerów i sponsorów eventu 1. Zdrowo Biegam Max Dycha na 100 Lat Niepodległości zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy w Leśniczówce Nowy Targ, ul. Składowa, 6 października 2018 roku (sobota) o godz. 10.00 (zapisy zawodników od godz. 9.00 - 11.00).

 

Światowy Tydzień Zwierząt

Autor: Administrator /

Zapraszamy na już 12. edycję obchodów Światowego Tygodnia Zwierząt w Nowym Targu. Edycja 2018 odbędzie się w dniach 4 -11 października. Nie zabraknie Dnia Otwartego w nowotarskim Schronisku (namawiamy do przemyślanej adopcji) i nabożeństwa z udziałem zwierząt przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa już 6 października (sobota). A wcześniej w nowotarskim MOKu spotkania dla klas szkolnych z ekspertami w dniu 4 października – w tym roku będą to: Małgorzata Wesołowska – koci behawiorysta; Katarzyna Róg – Hodowla Sznaucerów Miniaturowych Czarnych „Ollivander” oraz Psi Salon „Ramis”; Barbara Wolański – hodowca psów rasy Rottweiler oraz trener psów. Tradycyjnie odbędzie się spektakl teatralny i finał akcji „Psia miska dla schroniska”.

 

Więcej...

 

Ceramika dla dzieci

Autor: Gabriel Wolski /

Serdecznie zapraszamy na zajęcia z Ceramiki do nowotarskiego MOKu od października. Prowadzenie: Pracownia Anioły i Spółka. Termin: co dwa tygodnie w soboty. Planowane pierwsze zajęcia 6 października. Zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 18 266 21 32.

 

I Podhalańska Letnia Olimpiada Amatorska - Nowy Targ 2019

Autor: Administrator /


Polecamy zagłosować w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego na I Podhalańską Letnią Olimpiadę Amatorską - Nowy Targ 2019. Głównym celem Podhalańskiej Letniej Olimpiady Amatorów NOWY TARG - 2019 jest promowanie wśród mieszkańców Nowego Targu oraz pobliskich miejscowości i wsi zdrowego trybu życia oraz zdrowej sportowej rywalizacji.

 

 

Więcej...

 

Strona 4 z 212