Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

Podhale Animale – Introduction

Autor: Gabriel Wolski /

21 października (sobota) o godz.16.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym targu (al. Tysiąclecia 37) artystyczny projekt „Podhale Animale – Introduction” w wykonaniu artystów: Katarzyny Pawluśkiewicz i Gabriela Szyrszenia. Wstęp wolny.

Więcej...

 

Kulturalna Stolica Podhala w październiku

Autor: Gabriel Wolski /

Na początek duże i znane już wydarzenie, czyli Małopolski Festiwal Smaku z podtytułem „Smak kontrolowany”, którego edycja nowotarska odbędzie się w tym roku w dniu 1 października (niedziela) w godz. 12.00-19.30. Tradycyjnie zapraszamy na nowotarski Rynek, a w programie pokazy gotowania, degustacje, Food truck’i, możliwość zakupu regionalnych przysmaków, fotobudka, czy rodzinne karaoke. A wieczorem od godz. 19.30 pokaz filmowy kultowej polskiej komedii „Seksmisja”. Wstęp wolny.

 

Więcej...

 

Światowy Tydzień Zwierząt 2017

Autor: Gabriel Wolski /

Skoro początek października zatem kolejny Światowy Tydzień Zwierząt, który organizuje Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu wraz z Partnerami.

Więcej...

 

Archeologia gór – międzynarodowa konferencja naukowa w Muzeum Podhalańskim

Autor: Gabriel Wolski /

Od piątku 13 października w Muzeum Podhalańskim im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu będzie można wysłuchać szeregu niezwykle interesujących wykładów i prezentacji wybitnych archeologów oraz historyków z krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych. Wszystko to za sprawą organizowanej w stolicy Podhala Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt.   „Archeologia Gór. In Memoriam Profesor Andrzej Żaki”.

 

 

Więcej...

 

Przebój sezonu - spektakt

Autor: Gabriel Wolski /

Serdecznie zapraszamy na spektakl pt. Przebój sezonu. 20 października 2017 o godz. 18.00 - Miejski Ośrodek Kultury przy Al. Tysiąclecia 37 w Nowym Targu. Bilety w cenie 70 zł dostępne w Miejskim Ośrodku Kultury lub on-line: "kupbilecik" ew. "biletyna".

Obsada aktorska spektaklu: Małgorzata Lewińska, Małgorzata Potocka, Maciej Damięcki i Andrzej Beya Zaborski


 

Więcej...

 

Nowotarski Tydzień Bliskości

Autor: Gabriel Wolski /

Miejski Ośrodek Kultury, Spółdzielczy Dom Kultury oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zapraszają rodziców z dziećmi do udziału w Nowotarskim Tygodniu Bliskości.

 

Więcej...

 

"Nikt nie idzie sam do Nieba"

Autor: Gabriel Wolski /

Mawiał św. Brat Albert. W roku albertyńskim chcielibyśmy uczcić pamięć Świętego Artysty wystawą prac plastycznych i wydawnictw związanych z jego osobą. Zgromadzimy na niej prace dzieci, plastyków amatorów z Laboratorium Sztuki oraz plastyków profesjonalnych. Wystawę otwieramy już w nabliższy piątek w głównym holu MOK, o godz. 11.00.  Podczas wernisażu przyznamy nagrody w konkursie plastycznym dla uczniów podstawówek i porozmawiamy z o. Tadeuszem - albertynem z Kalatówek. Obejrzymy również ediudę filmową "Ro(c)k Alberta"- zapis happeningu przeprowadzonego przez Juliana Klamerusa z Laboratorium Sztuki. Serdecznie zapraszamy!"

 

Małopolski Festiwal Smaku w Nowym Targu

Autor: Gabriel Wolski /

Piąta odsłona Małopolskiego Festiwalu Smaku pod hasłem „Smak Kontrolowany” w Nowym Targu to ostatnia szansa, aby tej jesieni rozsmakować się w regionalnych małopolskich specjałach i wyśmienitych daniach przyrządzonych na bazie regionalnych produktów. Na wszystkich, którzy w najbliższą niedzielę, 1 października, odwiedzą nowotarski rynek będzie czekać moc kulinarnych wrażeń i atrakcji. W programie: pokazy najlepszych szefów kuchni, degustacje, zabawy, konkursy z nagrodami i kino plenerowe. Start imprezy punktualnie o 12.00.

 

Więcej...

 

Gimnastyka artystyczna w MOK Nowy Targ

Autor: Gabriel Wolski /

Szczegółowa rozpiska zajęć dla każdej grupy

 

Więcej...

 

Muzyczne Czwartki, czyli koncerty w MOK

 

Kolejna edycja Muzycznych Czwartków już od października. Będziemy spotykać się w każdy czwartek o godz.20.00, a zapowiada się wyjątkowo „międzynarodowo” – zagrają dla nas kolejno 5, 12, 19 i 26 października: Už jsme doma

/progressive rock, post punk, Teplice, Czechy/, Jarząbek-Jurkiewcz /piosenki Jaromira Nohavicy, Lublin, Polska/, Zośka C-dur /szanty, Kraków, Polska/, Gogodzy Ganski /hucul folk, klezmer, reagge, ska, Iwanofrankowsk, Ukraina/. Bilety tylko 10zł.

 

Więcej...

 

Strona 3 z 196