Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

NIEDZIELA Z NIEDŹWIADKIEM przy ratuszu

Autor: Gabriel Wolski /

Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu, Babiogórski Park Narodowy oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu serdecznie zapraszają na Piknik edukacyjno-rodzinny pt. NIEDZIELA Z NIEDŹWIADKIEM oraz Muzeum Podhalańskim i Babiogórskim Parkiem Narodowym. Wydarzenie jest uzupełnieniem wystawy historyczno-przyrodniczej pt. „Myśliwi i kłusownicy - dwa oblicza człowieka”

6 sierpnia 2017 (niedziela), godz. 14.00 – 19.00 / Ratusz – Rynek 1 w Nowym Targu

 

Więcej...

 

Paweł Tylka w Altanie

Autor: Gabriel Wolski /

Kolejny koncert w ramach „Niedziel w Altanie” już 6 sierpnia o godz.17.00,  kiedy to wystąpi pianista Paweł Tylka w solowym koncercie. Nie zabraknie standardów muzyki rozrywkowej i jazzu podanych w lekkiej, swingującej formule. Autorskie aranżacje przebojów muzyki popularnej pozwolą słuchaczom odbyć podróż pełną radości jak i sentymentalnej zadumy. Wstęp wolny.

 

 

Więcej...

 

Spotkanie z Jackiem Fedorowiczem

 

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Muzeum Podhalańskie im. Cz. Pajerskiego w Nowym Targu serdecznie zapraszają na promocję książki "Święte krowy na kółkach" oraz spotkanie z autorem Jackiem Fedorowiczem, które odbędzie się 10 sierpnia 2017 (czwartek) o godzinie 18.00 w Muzeum Podhalańskim im. Cz. Pajerskiego w Nowym Targu, Ratusz, Rynek 1. Bilety 10 zł/os. dostępne w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.

 

17. Jarmark Podhalański - Zespoły regionalne / Świat

Autor: Gabriel Wolski /

Skoro Jarmark Podhalański to nie może zabraknąć zespołów ludowych, którymi 18 sierpnia (piątek) o godz.15.00 rozpoczniemy tegoroczny Jarmark. Będą z nami: Grupa Ludowego Tańca Starszych "Lelija" (Litwa);  Żeńska Grupa Taneczna "Katpedeles" (Litwa); Narodowy Zespół Instrumentów Ludowych „Krynica” (Białoruś).

 

 

Więcej...

 

Hip hop na 17. Jarmarku Podhalańskim

 

Anatom, Arkadio, Żaru, Roman Bosski, Pih i Kean to kolejni artyści, którzy zagrają na 17. Jarmarku Podhalańskim. Popołudnie z Hip hopem już 20 sierpnia (niedziela) od godz. 17.00 w trzeci dzień Jarmarku Podhalańskiego. Zapraszamy nie tylko młodą publiczność. Wstęp wolny.

 

 

 

Więcej...

 

Lupi w altanie

Autor: Gabriel Wolski /

Na kolejnym spotkaniu w parkowej Altanie w dniu 30 lipca o godz. 17.00 zagra i zaśpiewa Piotr „Lupi” Lubertowicz. Nie zabraknie znanych i mniej znanych kawałków.
Piotr „Lupi” Lubertowicz znany i szanowany w środowisku blues`owym twórca i gitarzysta z Nowego Targu. Współpracuje i nagrywa z czołówką polskiego bluesa od końca lat 80-tych. Koncertował na największych festiwalach w Polsce: Jarocin, Rockowisko, Rawa Blues, Węgorzewo, Bieszczadzkie Anioły; a także w Niemczech, Danii, Słowacji, Czechach i w USA gdzie koncertował z czarnoskórymi gwiazdami bluesa Carlos Johnson, Louisiana Red.

 

Promocja książki “Na Giewont się patrzy”

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Muzeum Podhalańskie im. Cz. Pajerskiego w Nowym Targu, Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu serdecznie zapraszają na promocję najlepszej książki dla dzieci 2016 nagrodzonej na Festiwalu literatury w Krakowie pt. “Na Giewont się patrzy” oraz spotkanie z autorkami: Barbarą Caillot Dubus i Aleksandrą Karkowską, które odbędzie się 5 sierpnia 2017 (sobota) o godzinie 12.00 w Muzeum Podhalańskim im. Cz. Pajerskiego w Nowym Targu, Ratusz, Rynek 1.

 

 

 

Więcej...

 

Spotkanie z legendarną grupą w Altanie

GALERIA ZDJĘĆ

New Market Jazz Band będzie kolejnym gościem „Niedziel w Altanie”, a ich koncert już 23 lipca o godz.17.00. Znakomity big band w stylu noworleańskim i zdobywca Złotej Tarki to muzyka gratka dla każdego, a nie tylko melomanów. Zapraszamy. Wstęp wolny.

 

 

 

Więcej...

 

Następna „Niedziela w Altanie”

 

GALERIA ZDJĘĆ

Trio Rafał Żur, Tomek Basiuk i Konrad Basiu zagra w Altanie

Kolejny koncert w ramach „Niedziel w Altanie” już 16 lipca o godz.17.00 kiedy to wystąpi dla Państwa Trio Rafał Żur, Tomek Basiuk i Konrad Basiuk. Klimaty soulowo-jazzowe będą królować w to niedzielne popołudnie w Parku Miejski. Wstęp wolny.

 

 

 

 

Więcej...

 

42. Konkurs Muzyk Podhalańskich im. Tomasza Skupnia

Powiat Nowotarski, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu, Stowarzyszenie „Śwarni”, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Małopolskie Centrum Kultury ‘Sokół” w Nowym Sączu zaprasza do wzięcia udziału w 42. Konkursie Muzyk Podhalańskich im. Tomasza Skupnia. Kartę zgłoszenia należy przesłać do dnia 30 września  2017  na adres: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu, ul. Jana Kazimierza 20, 34-400 Nowy Targ, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Więcej...

 

Strona 20 z 208