Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

„Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”

Autor: Gabriel Wolski /

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu oraz Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu zapraszają na Europejskie Dni Dziedzictwa w Nowym Targu pod hasłem „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”. W ramach EDD w budynku nowotarskiego ratusza będzie można nieodpłatnie zwiedzać wystawy stałe i czasowe oraz wziąć udział w interesujących prelekcjach dotyczących historii architektury i zagadnień współczesnych związanych w ochroną krajobrazu.

 

 

Więcej...

 

KABARET SMILE

Autor: Gabriel Wolski /

 

Zapraszamy na Kabaret Smile.  12.10.2017 / godz. 18.30 / bilety: 50 zł

 

 

 

Więcej...

 

Wystawa z okazji 75 Rocznicy Zagłady Żydowskich Mieszkańców Nowego Targu

Autor: Gabriel Wolski /

 

Wystawa "Pamięci Tych, którzy żyli z nami"
Na wystawę do MOKu (dolny hol) zapraszamy jeszcze do 15 listopada.

 

 

Premiera filmów z warsztatów "Animacji poklatkowej"

Autor: Gabriel Wolski /

 

 

 

Serdecznie zapraszamy na premierowy pokaz filmów powstałych podczas wakacji na warsztatach "Animacji poklatkowej" już 15 września (piątek) o godz.16.30 na sali widowiskowej MOK. A wcześniej o godz.15.00 start nowego sezonu "Kina Juniora", czyli pokazów filmów dla dzieci. Wstęp wolny.

 

Kino Juniora powraca

Autor: Gabriel Wolski /

Po przerwie zapraszamy na kolejne spotkania z Kinem Juniora w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Spotykamy się 15 i 29 września (piątki) o godz.15.00. Tym razem stawiamy na klasykę – najpierw na kultowy film jeszcze z przed wojny, a potem na opowieść z przełomu wieków. Wstęp wolny.

 

 

Więcej...

 

NSMF „Milczenie owiec” nowy sezon

Autor: Gabriel Wolski /

Startuje nowy sezon Nowotarskich Spotkań Miłośników Filmów „Milczenie owiec”. Pierwsze pokazy już 15 i 29 września (piątki) o godz.19.00. Na początek już klasyk Clinta Eastwooda, a potem hit Oscarowy (i rewelacyjny film) Kennetha Longerana. Wprowadzenia filmowe: Ola Sadowicz. Wstęp wolny.

 

 

Więcej...

 

Warsztaty Wspierający Rodzic – pierwsze spotkanie

Autor: Gabriel Wolski /

W dniu 21 września (czwartek) w godz.17.00-20.00 zapraszamy na pierwsze zajęcia z cyklu warsztatów „Wspierający Rodzic” dla wszystkich tych, którzy chcą wspierać swoje dzieci i ważne jest dla nich Rodzicielstwo Bliskości prowadzone przez Marię Urbańczyk - trenera i coacha, konsultanta do zarządzania wiedzą. Koszt: 50zł (za cykl 10 spotkań). Zapisy - ilość miejsc ograniczona: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

 

Więcej...

 

Konfederacja na Rzecz Reform Ustrojowych

Zaproszenie na: Podhalański sejmik/konferencję Konfederacji na Rzecz Reform Ustrojowych oraz organizacji sprzymierzonych na temat: „Realny plan podniesienia kapitału strukturalnego i finansowego gospodarki polskiej”

 

 

Więcej...

 

Synapsy – bezpłatne warsztaty „Myślenie projektowe” dla animatorów i nauczycieli

Autor: Gabriel Wolski /

Na przełomie lutego i marca w ramach projektu SYNAPSY w dziesięciu miejscowościach w Małopolsce odbyły się spotkania informacyjno-diagnostyczne. Ich uczestnicy zgłaszali Małopolskiemu Instytutowi Kultury w Krakowie rozmaite potrzeby szkoleniowe. W odpowiedzi na nie MIK proponuje Państwu warsztaty „Myślenie projektowe (tworzenie i pisanie projektów), które poprowadzi Jacek Gądecki. Warsztaty już 26 września (wtorek) w godz.9.00-17.00. Wstęp wolny – zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Warsztaty są bezpłatne, przewidziano przerwy i poczęstunek dla uczestników. Warsztaty w ramach projektu SYNAPSY – program rozwoju edukacji kulturowej w Małopolsce.

Więcej...

 

"POMOC DOMOWA" - spektakl komediowy Teatru Bagatela

"Pomoc domowa" (La bonne Anna) - spektakl komediowy Teatru Bagatela w wyśmienitej obsadzie! Serdecznie zapraszamy do MOK NOWY TARG 19.11.2017 godz. 18.00

 

Więcej...

 

Strona 18 z 209