Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

Grand Off - dzień pierwszy

Autor: Gabriel Wolski /

 

Zapraszamy w dniu 20 kwietnia (czwartek) godz. 19.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu na pokazy filmów nagrodzonych podczas 10. Edycji Festiwalu Grand Off, czyli festiwalu najlepszych niezależnych krótkich filmów świata. Wstęp wolny.

 

Więcej...

 

Dlaczego życie to eksperyment w który cię wrzucili, bez tłumaczenia o co chodzi w tym eksperymencie

Autor: Gabriel Wolski /

 

 

 

 

Przyjaciele Poezji i Psychologii zapraszają 21 kwietnia do sali 44 o godzinie 18.00 na spotkanie pt. Dlaczego życie to eksperyment w który cię wrzucili, bez tłumaczenia o co chodzi w tym eksperymencie. Wstęp wolny

 

Promesa MOK 2017

Autor: Gabriel Wolski /

 

 

Powracamy z inicjatywą „Promesa MOK”, czyli szansą dla nieformalnych grup młodzieżowych na przeprowadzenie własnej inicjatywy w Nowym Targu (choćby koncert, wydarzenie, warsztaty i in.). Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu sfinansuje bądź współfinansuje kilka takich inicjatyw. Warunki? Pomysłowość, kreatywność, grupa co najmniej 4 osób z terenu Nowego Targu (lub uczących się w Nowym Targu) w wieku 16-22 lata, a także chęć pozytywnego wpływu na życie osób w naszej społeczności lokalnej.

Należy przeczytać Regulamin oraz przygotowane druki: wniosku (załącznik nr 1), budżetu (załącznik nr 2). To naprawdę minimalne formalności. A następnie złożyć projekt do dnia 30 kwietnia 2017 roku na bazie przygotowanych druków, wraz z dołączonym opisem projektu (max 2 strony A4) oraz rekomendacjami od 2 osób i/lub instytucji lokalnych, poświadczających dotychczasowe działania grupy i popierające planowany projekt.

Regulamin konkursu oraz potrzebne druki znajdują się na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu. W razie pytań prosimy pisać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub odwiedzić nas osobiście (Al. Tysiąclecia 37). Organizatorem inicjatywy „Promesa MOK 2017” jest Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

Więcej...

 

Targi Wielkanocne 2017

Autor: Gabriel Wolski /

 

 

Miasto Nowy Targ wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury zaprasza na Targi Wielkanocne, które odbędą się w dniach 3-13 kwietnia 2017 r. na Rynku w Nowym Targu. Stoiska czynne będą codziennie w godz. 09:00-18:00.

Podczas Targów będzie można skosztować węgierskich specjałów i win, domowych wypieków, a także znaleźć oryginalne ozdoby i dekoracje. Ponadto wśród atrakcji przygotowano pokaz rzeźbienia w drewnie i mini ZOO!

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Serdecznie zapraszamy!

 

MOKOTEKA: lekcje filmowe dla klas

Autor: Gabriel Wolski /

 

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach MOKOTEKI: lekcji filmowych dla klas, tym razem w dniu 10 kwietnia (poniedziałek) o godz. 8.30 i 10.30. Najpierw lekcja dla klas ponadpodstawowych pt. "Kino z LAJKIEM - o granicach Facebooka", a następnie lekcja dla klas podstawowych pt. "Dobre kino uczy: Rodzina". Wraz z dr Małgorzatą Flig zapraszamy klasy szkolne, bilet: 5zł/uczeń. Zapisy: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Tomasza Szlaga tel. 18 266 21 32, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Wernisaż Damian Wcisło (galeria zdjęć)

Autor: Gabriel Wolski /

 

 

Zapraszamy na fotograficzne wspomnienie wczorajszego wernisażu prac Damiana Wcisło.

Galeria zdjęć

 

Pisemne rozpoznanie rynku z dnia 07.03.2017

Autor: Gabriel Wolski /

 

Rozeznanie rynku na realizację nagłośnienia imprez organizowanych w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu

 

 

 

Tydzień Douli

Autor: Gabriel Wolski /

 

Zapraszamy na nowotarskie obchody Tygodnia Douli. Spotkamy się w dniu 24 marca (piątek) w godz. 16.30 – 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Wstęp wolny. Najpierw 16:30 Świadome Decyzja Okołoporodowe – prelekcja, a później 17:30 Krąg Opowieści Porodowych - spotkanie dla kobiet (tu zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). Zaprasza Doula Małgorzata Holek – Motyka.

 

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu 2017

Autor: Gabriel Wolski /

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Nowym Targu, Pracownia Logopedyczna Mowa oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu serdecznie zapraszają w dniu 3 kwietnia (poniedziałek) na nowotarskie obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Patronat honorowy objęli: Grzegorz Watycha Burmistrz Miasta Nowy Targ oraz Krzysztof Faber Starosta Powiatu Nowotarskiego. A wszystkich zapraszamy do znaku solidarności w tym dniu poprzez ubranie się na niebiesko.

 

Więcej...

 

Kabaret pod Wyrwigorszem - program pt. 500 +

Autor: Gabriel Wolski /

Trasa "500+"! Przypadek? Absolutnie nie.

Kabaret pod Wyrwigroszem osadził swój program w nowych realiach. Będą Państwo mieli jedyną okazję (rzecz jasna w krzywym zwierciadle) przyjrzeć się temu co jest. Tutaj każdy kabaretowy wieczór jest inny. Codzienny napływ świeżych, ale trudnych do pojęcia doniesień powoduje, że i program "500+" tworzy się niejako na bieżąco.

Niezawodnie pojawią się na scenie "Kresowiacy", będzie "Kryska" i... co tylko Państwo sobie życzą!

 

Sala widowiskowa / 22.04.2017 / godz. 17.00

 

Strona 17 z 199