Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

Kamil Bednarek na 17. Jarmarku Podhalańskim

Gwiazdą pierwszego dnia 17. Jarmarku Podhalańskiego będzie Kamil Bednarek. Już dziś zapraszamy na jego koncert w dniu 18 sierpnia (piątek) o godz.21.00 na nowotarskim Rynku. Wstęp wolny.

 

 

 

 

 

Więcej...

 

Folkland na 17. Jarmarku Podhalańskim

Autor: Gabriel Wolski /

Na 17. Jarmarku Podhalańskim nie zabraknie naszych nowotarskich muzyków. Już 18 sierpnia (piątek) o godz.19.30 zagra dla Państwa zespół Folkland. To młodzi, zdolni ludzie z Nowego Targu i okolic inspirujący się muzyką folkową (ale nie tylko). Owocem tych fascynacji jest płyta "Nowe życie". Są pełni energii i pomysłów, a w duszy grają im rozmaite gatunki muzyczne, co tworzy niepowtarzalną, wręcz wybuchową mieszankę.

 

 

Więcej...

 

zespół "Ensemble Sarabande" w Nowym Targu

Autor: Gabriel Wolski /

Zapraszamy na koncert zespołu "Ensemble Sarabande", który gra muzykę barokową. 13 sierpnia (niedziela) o godzinie 16.00 w Kościele św. Katarzyny w Nowym Targu. Wstęp wolny.

 

 

 

 

Więcej...

 

Uwalniamy książki – Biblioteka na Jarmarku Podhalańskim

Autor: Gabriel Wolski /

W dniach od 18 do 20 sierpnia podczas Jarmarku Podhalańskiego na stoisku naszej biblioteki będzie można „uwolnić książki”.

 

 

 

 

Więcej...

 

Zespoły regionalne „Hyrni” i „Młode Podhale” na Jarmarku Podhalańskim

Autor: Gabriel Wolski /

Na 17. Jarmarku Podhalańskim nie może zabraknąć „naszego” regionu. Zatem tuż po Paradzie, która oficjalnie rozpocznie Jarmark wystąpią dla Państwa od godz.17.45 Zespoły regionalne „Hyrni” i „Młode Podhale”. Hej!

 

 

 

Więcej...

 

"Uśmiechnij się z Kiepurą" na 17. Jarmarku Podhalańskim

Autor: Gabriel Wolski /

W trzeci dzień Jarmarku Podhalańskiego 20 sierpnia (niedziela) o godz.14.30 zapraszamy na koncert "Uśmiechnij się z Kiepurą" z repertuaru Mistrza Jana i jego małżonki - słynnej Marty Eggerth. Będą to największe przeboje, a w role małżeństwa śpiewaków wcielą się Jakub Oczkowski – tenor oraz Katarzyna Laskowska - sopran. Scenariusz do widowiska stworzył Łukasz Lech, który poprowadzi także całe popołudnie. Do koncertu wprowadzi Państwa Elżbieta Gładysz. Artystom towarzyszyć będzie Salonowa Orkiestra im. A. Wrońskiego pod dyr. Mieczysława Smydy.

 

NIEDZIELA Z NIEDŹWIADKIEM przy ratuszu

Autor: Gabriel Wolski /

Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu, Babiogórski Park Narodowy oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu serdecznie zapraszają na Piknik edukacyjno-rodzinny pt. NIEDZIELA Z NIEDŹWIADKIEM oraz Muzeum Podhalańskim i Babiogórskim Parkiem Narodowym. Wydarzenie jest uzupełnieniem wystawy historyczno-przyrodniczej pt. „Myśliwi i kłusownicy - dwa oblicza człowieka”

6 sierpnia 2017 (niedziela), godz. 14.00 – 19.00 / Ratusz – Rynek 1 w Nowym Targu

 

Więcej...

 

Paweł Tylka w Altanie

Autor: Gabriel Wolski /

Kolejny koncert w ramach „Niedziel w Altanie” już 6 sierpnia o godz.17.00,  kiedy to wystąpi pianista Paweł Tylka w solowym koncercie. Nie zabraknie standardów muzyki rozrywkowej i jazzu podanych w lekkiej, swingującej formule. Autorskie aranżacje przebojów muzyki popularnej pozwolą słuchaczom odbyć podróż pełną radości jak i sentymentalnej zadumy. Wstęp wolny.

 

 

Więcej...

 

Spotkanie z Jackiem Fedorowiczem

 

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Muzeum Podhalańskie im. Cz. Pajerskiego w Nowym Targu serdecznie zapraszają na promocję książki "Święte krowy na kółkach" oraz spotkanie z autorem Jackiem Fedorowiczem, które odbędzie się 10 sierpnia 2017 (czwartek) o godzinie 18.00 w Muzeum Podhalańskim im. Cz. Pajerskiego w Nowym Targu, Ratusz, Rynek 1. Bilety 10 zł/os. dostępne w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.

 

17. Jarmark Podhalański - Zespoły regionalne / Świat

Autor: Gabriel Wolski /

Skoro Jarmark Podhalański to nie może zabraknąć zespołów ludowych, którymi 18 sierpnia (piątek) o godz.15.00 rozpoczniemy tegoroczny Jarmark. Będą z nami: Grupa Ludowego Tańca Starszych "Lelija" (Litwa);  Żeńska Grupa Taneczna "Katpedeles" (Litwa); Narodowy Zespół Instrumentów Ludowych „Krynica” (Białoruś).

 

 

Więcej...

 

Strona 16 z 204