Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu bliższy rewitalizacji

 

31 października 2017 r. zakończony został etap oceny formalnej wniosków o dofinansowanie projektów złożonych w ramach konkursu nr RPMP.11.01.01-IZ.00-12-032/176 dla Działania 11.1 Rewitalizacja miast, Poddziałanie 11.1.1 Rewitalizacja głównych ośrodków miejskich w regionie. Wniosek Gminy Miasta Nowy Targ "Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu – adaptacja i modernizacja budynku poprzez przebudowę, rozbudowę i nadbudowę wraz zagospodarowaniem otoczenia" przeszedł tę oceną pozytywnie i teraz czeka wraz z innymi wnioskami na ocenę merytoryczną.

Więcej

 

 

"Nikt nie idzie sam do Nieba" na Olczy

Autor: Gabriel Wolski /

"Tak, jak zapowiadaliśmy na początku października, wystawa poświęcona św. Bratu Albertowi "Nikt nie idzie sam do Nieba", zawierająca konkursowe prace dzieci, rysunki i obrazy z pleneru Laboratorium Sztuki oraz rzeźby artystów związanych z ZSP im. A. Kenara w Zakopanem, będzie zaprezentowana na Olczy, w dolnym kościele Sanktuarium Cudownego Medalika. Wernisaż już w najbliższą środę, 15 listopada, o godz. 18.00. Wystawę, wzbogaconą o nowe prace, będzie można zwiedzać do końca roku 2017. W dniu 9 grudnia (sobota), w miejscu ekspozycji odbędzie się Konferencja Albertyńska, trwająca w godz. 10.00-15.00. Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej...

 

MINI AKADEMIA dla ALMA SPEI

Autor: Gabriel Wolski /

Mamo! Tato! Dziecko! Przyłączcie się do naszej akcji MINI AKADEMIA dla ALMA SPEI i zróbcie w domu ze swoim dzieckiem ozdobę choinkową. Przynieście do MOKu, Al. Tysiąclecia 37. Prace zbieramy cały listopad, a 30 XI przekażemy je do Hospicjum Alma Spei, które sprzedając je na swoich świątecznych kiermaszach pozyska fundusze dla podopiecznych.

 

Więcej...

 

Kampania 19 dni przeciwdziałania przemocy wobec dzieci i młodzieży

Autor: Gabriel Wolski /

W Nowym Targu trwa powyższa Kampania - szczegóły na plakacie. My szczególnie zapraszamy na podsumowanie kampanii, które odbędzie się 16 listopada (czwartek) w godz.11.00-13.00 w Nowotarskim MOKu. Wówczas zaprezentowane zostaną filmy, spektakl przygotowany przez uczniów szkół biorących udział w kampanii oraz otwarta zostanie wystawa ich prac pt. „Oni Ci Pomogą”.

 

 

 

Słodki Drań - spektakl

Autor: Gabriel Wolski /

Miejski Ośrodek Kultury „Wstańmy Razem! Aktywna Rehabilitacja” zapraszają na spektakl teatralny o problematyce życia z cukrzycą. Prezentowany spektakl jest częścią profilaktycznego projektu dotyczącego cukrzycy i jej powikłań, takich jak samokontrola, fizjoterapia, aktywizacja ruchowa i zawodowa z udziałem wykwalifikowanych edukatorów diabetologicznych oraz fizjoterapeutów, skierowanego do pacjentów z cukrzycą i ich bliskich. Zapraszamy 13 listopada (poniedziałek) godz. 19:00, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu / wstęp wolny.  Projekt jest współfinansowany z grantów Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej – FIO i ASOS 2015. Został również objęty patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego.

 

Więcej...

 

Zaduszki muzyczne

Autor: Gabriel Wolski /

 

Zapraszamy na koncert Zaduszki muzyczne. O godzinie 17.00 Jakub Kosiniak – zaprezentuje nam wiersze Tadeusza Różewicza a o godz. 18.00 będziemy mogli delektować się „Muzykę Sfer” Macieja Hanuska

Bilet: 30zł

 

 

Wernisaż wystawy „Kichanie mózgu”

Autor: Gabriel Wolski /

Zapraszamy Państwa na wernisaż prac rysunku satyrycznego pt. „Kichanie mózgu”, który odbędzie się w holu Miejskiego Ośrodka Kultury, 26 października (czwartek) o godz. 18.30. Podczas wernisażu będziemy mogli wysłuchać krótkiego koncertu gitarzysty Macieja Gruchacza. Wstęp wolny

 

 

 

 

Gogodzy Ganski

Autor: Gabriel Wolski /

Zapraszamy na koncert ukraińskiego zespołu Gogodzy Ganski. 26.10 na sali widowiskowej o godz 19:00. Bilety: 10 zł.

 

 

 

 

Więcej...

 

92 SALON POEZJI w NOWYM TARGU

Autor: Gabriel Wolski /

Serdecznie zapraszamy na kolejny 92.  SALON POEZJI w Nowym Targu,
na którym poezję będzie czytał  DARIUSZ GNATOWSKI.
22 października 2017 godz. 11.00 / Ratusz, Rynek 1 / wstęp wolny

 

 

Podhale Animale – Introduction

Autor: Gabriel Wolski /

21 października (sobota) o godz.16.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym targu (al. Tysiąclecia 37) artystyczny projekt „Podhale Animale – Introduction” w wykonaniu artystów: Katarzyny Pawluśkiewicz i Gabriela Szyrszenia. Wstęp wolny.

Więcej...

 

Strona 15 z 209