Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

Zmiana organizacji ruchu przy „Przywitaniu Lata”

Autor: Gabriel Wolski /

W dniu 22 czerwca 2018 r. na Rynku Nowego Targu organizowana będzie impreza pn. „Przywitanie Lata”.
W tym dniu  zamknięte zostaną dla ruchu wszelkich pojazdów ul. Św. Katarzyny, ul. Szkolna oraz pierzeje Rynku: południowa, północna i zachodnia, nie dotyczy skrzyżowania z ul. Kolejową i ul. Kazimierza Wielkiego. Objazd prowadzony będzie ul. Kościuszki, wschodnią pierzeją Rynku i ul. Szaflarską. W tym okresie wprowadza się ruch dwukierunkowy na pierzei wschodniej ul. Rynek i ul. Szaflarskiej na odcinku od ul. Rynek do ul. Królowej Jadwigi oraz obustronny zakaz postoju na w/w ulicach.

 

Więcej...

 

Konkurs fotograficzny Łąki Łan

Autor: Administrator /

Nadchodzi lato a z nim wakacje, więc czas odpowiedni. Zespół Łąki Łan z umiłowaniem do łąki uwielbia się przebierać za mieszkańców łąki. Podczas swoich koncertów namawiają publiczność do wspólnej zabawy. Dla uczestników konkursu atrakcje - możliwość wspólnego zdjęcia z artystami ŁĄKI ŁAN po koncercie na ściance!

 


 

RODO

Autor: Administrator /

Klauzule dotycząca spełniania obowiązku informacyjnego z Art 13 RODO


Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 informujemy

 

Więcej...

 

Salon Poezji - Pierwsza Setka

Autor: Gabriel Wolski /

Serdecznie zapraszamy na Pierwszą Setkę  Krakowskiego Salonu Poezji Anny Dymnej w Nowym Targu. Zaproszeni goście : Anna Dymna, Piotr Cyrwus, Maja Barełkowska-Cyrwus, Juliusz Chrząstowski, Szymon Budzyk, Mateusz Dewera, Stanisław Jaskułka, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Joanna Kuberska, Andrzej Lichosyt, Jaśmina Polak, Piotr Polak, Andrzej Rozmus, Bartłomiej Topa. Oprawą muzyczną zajmą się studenci PWST w Krakowie.   17 czerwca 2018 / godz. 19.00, Miejski Osrodek Kultury (sala widowiskowa)

 

Spotkanie informacyjne w sprawie przyłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej

Autor: Administrator /


Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zaprasza wszystkich bardzo serdecznie na spotkanie informacyjne w sprawie przyłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej. Eksperci odpowiedzą na Państwa pytania i wyjaśnią, jak wyglądają poszczególne etapy tego procesu. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek (14 czerwca) w sali widowiskowej nowotarskiego MOK-u (Al. Tysiąclecia 37) o godz. 17.30.

 

Spektakl teatralny dla dzieci „C jak Cyrk”

Autor: Gabriel Wolski /

 

 

W dniu 20 czerwca (środa) o godz. 9.00 i 11.00 zapraszamy na spektakl teatralny dla dzieci "C jak Cyrk" w wykonaniu teatru „Chrząszcz w trzcinie”. Spektakl w ramach cyklu „Teatr za 5zł” zatem bilety tylko 5zł. Uwaga: ilość miejsc ograniczone – zapisy: tel. 18 266 21 32, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Więcej...

 

Wariacje Tischnerowskie w wykonaniu aktorów Krakowskiego Teatru STU

Autor: Gabriel Wolski /

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zapraszają na Wariacje Tischnerowskie. Kabaret filozoficzny w wykonaniu aktorów Krakowskiego Teatru STU. Wystapią dla Państwa : Jerzy Trela, Krzysztof Pluskota, Andrzej Róg, Marcin Zacharzewski, Beata Schimscheiner, Monika Kępka. Scenariusz i reżyseria: Artur WIĘCEK „Baron”. 24.06.2018 (niedziela) godz.: 13:00, scena MOK w Nowym Targu

Bilety do nabycia w GOK Łopuszna oraz MOK Nowy Targ / cena: 60 zł

 

Cyrkowy Dzień Dziecka

Autor: Administrator /

Zapraszamy dzieci, młodzież i całe rodziny na Miejski Dzień Dziecka w dniu 2 czerwca (sobota) do Parku Miejskiego (ul. Parkowa). W tym roku będzie to Cyrkowy Dzień Dziecka zatem nie zabraknie klimatycznych atrakcji: magik z jego iluzjonistycznymi występami i żywym kontaktem z widzami; weseli Siłacz i Krasonludek, którzy poprzeciągają linę, posiłują się na rękę i pobawią wszystkich gości w starym stylu; szczudlarze, którzy będą wchodzić w interakcję, rozdawać baloniki i zabawiać publiczność; Michal Cvoliga z jego maskotkami i Fryckiem na czele; cyrkowi nauczyciele, którzy nauczą chętnych nowych umiejętności jak żonglerka, jazda na monocyklu, chodzenie po linie czy na szczudłach. Nie zabraknie pokazu psich umiejętności – agility, ogromnych baniek mydlanych i Cyrkowej gry miejskiej, która pozwoli dołączyć do grupy cyrkowej.

Więcej...

 

Czerwcowa Kulturalna Stolica Podhala

Autor: Gabriel Wolski /

Przegląd szczególnie polecanych wydarzeń kulturalnych rozpoczynamy Cyrkowym Dniem Dziecka, który już 2 czerwca (sobota) w godz.11.00-18.00 w Parku Miejskim (ul. Parkowa). Będą dla was: magik, weseli Siłacz i Krasonludek, szczudlarze, Michal Cvoliga z jego maskotkami i Fryckiem na czele, a także cyrkowi nauczyciele.Nie zabraknie pokazu psich umiejętności – agility, ogromnych baniek mydlanych i Cyrkowej gry miejskiej, która pozwoli dołączyć do grupy cyrkowej. Dodatkowo na scenie bogaty program występów tanecznych, muzycznych i nie tylko, a na terenie imprezy dmuchańce, park linowy, tyrolka, strzelnica, stoiska plastyczne dla najmłodszych, konkurs edukacyjno-historyczny i liczne zabawy. Atrakcje bezpłatne.

 

Więcej...

 

18. Jarmark Podhalański - zgłoszenia

Autor: Gabriel Wolski /

 

Udostępniamy dla Państwa zgłoszenia dla Twórców Rękodzieła i Handlowców na 18-ty Jarmark Podhalański, który odbędzie się w dniach 17-19 sierpnia

Zgłoszenie - Twórcy Rękodzieła
Regulamin - Twórcy Rękodzieła
Zgłoszenie - Handlowcy

 

Strona 11 z 213