Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej w Nowym Targu

Autor: Gabriel Wolski /

Zapraszamy na wspaniały na spektakl " W krainie operetki i musicalu" w wykonaniu Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej.  Będzie to niezapomniana podróż muzyczną przez najpiękniejsze historie miłosne operetki i musicalu. Artyści, którzy wystąpią w koncercie, reprezentują najwyższy poziom i z powodzeniem biorą udział w projektach międzynarodowych, gdzie odnoszą najwyższe sukcesy. 23 listopada 2017 / bilet: 100zł

Więcej...

 

KIERUNEK KARIERA - PROJEKT DLA OSÓB PRACUJĄCYCH

Autor: Administrator /

Żeby pójść dalej czasami warto się zatrzymać. Swoją naukę rozpocząłeś w szkole, być może kontynuowałeś na kursach, część umiejętności nabyłeś zapewne w pracy, znasz się zatem na wielu rzeczach. Wszystko to, co wiesz i umiesz pomoże Ci odkryć, nazwać i uporządkować doradca zawodowy. W ten sposób szczegółowo poznasz swoje możliwości i wystartujesz w kierunku kariery. Więcej informacji o PROJEKCIE KIERUNEK KARIERA

 

Listopadowa Kulturalna Stolica Podhala

Autor: Gabriel Wolski /

Co przygotowaliśmy dla Państwa w listopadzie?

Melomanów zapraszamy 10 listopada (piątek) o godz.18.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu (al. Tysiąclecia 37) na patriotyczny koncert Bogusława Morki pt. „Ziarna pamięci”. Bilety 50zł. Koncert w ramach Narodowego Święta Niepodległości. W programie pieśni okresu międzywojennego i przeboje muzyki światowej (Bywaj dziewczę zdrowe, W krwawym polu srebrne ptaszę, Pieśń wojenna, Maki, wiązanka niepodległościowa.) Druga część koncertu to przeboje muzyki światowej (Besame Mucho, Mamma, Siboney, Funiculi funicula, Time to say goodbye i inne przeboje).

 

Więcej...

 

SPEKTAKL KOMEDIOWY PT. KREDYT

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ŚWIATOWY HIT!
PREMIERA TYLKO W NOWYM TARGU! 20.01.2018R. GODZ.18.00
SPEKTAKL KOMEDIOWY PT. KREDYT; ZE SPECJALNYM UDZIAŁEM MAGDALENY WALACH oraz
MARCELA WIERCICHOWSKIEGO- aktorów Teatru Bagatela i PAWŁA OKRASKI !!!

 

 

Więcej...

 

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu bliższy rewitalizacji

 

31 października 2017 r. zakończony został etap oceny formalnej wniosków o dofinansowanie projektów złożonych w ramach konkursu nr RPMP.11.01.01-IZ.00-12-032/176 dla Działania 11.1 Rewitalizacja miast, Poddziałanie 11.1.1 Rewitalizacja głównych ośrodków miejskich w regionie. Wniosek Gminy Miasta Nowy Targ "Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu – adaptacja i modernizacja budynku poprzez przebudowę, rozbudowę i nadbudowę wraz zagospodarowaniem otoczenia" przeszedł tę oceną pozytywnie i teraz czeka wraz z innymi wnioskami na ocenę merytoryczną.

Więcej

 

 

"Nikt nie idzie sam do Nieba" na Olczy

Autor: Gabriel Wolski /

"Tak, jak zapowiadaliśmy na początku października, wystawa poświęcona św. Bratu Albertowi "Nikt nie idzie sam do Nieba", zawierająca konkursowe prace dzieci, rysunki i obrazy z pleneru Laboratorium Sztuki oraz rzeźby artystów związanych z ZSP im. A. Kenara w Zakopanem, będzie zaprezentowana na Olczy, w dolnym kościele Sanktuarium Cudownego Medalika. Wernisaż już w najbliższą środę, 15 listopada, o godz. 18.00. Wystawę, wzbogaconą o nowe prace, będzie można zwiedzać do końca roku 2017. W dniu 9 grudnia (sobota), w miejscu ekspozycji odbędzie się Konferencja Albertyńska, trwająca w godz. 10.00-15.00. Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej...

 

MINI AKADEMIA dla ALMA SPEI

Autor: Gabriel Wolski /

Mamo! Tato! Dziecko! Przyłączcie się do naszej akcji MINI AKADEMIA dla ALMA SPEI i zróbcie w domu ze swoim dzieckiem ozdobę choinkową. Przynieście do MOKu, Al. Tysiąclecia 37. Prace zbieramy cały listopad, a 30 XI przekażemy je do Hospicjum Alma Spei, które sprzedając je na swoich świątecznych kiermaszach pozyska fundusze dla podopiecznych.

 

Więcej...

 

Kampania 19 dni przeciwdziałania przemocy wobec dzieci i młodzieży

Autor: Gabriel Wolski /

W Nowym Targu trwa powyższa Kampania - szczegóły na plakacie. My szczególnie zapraszamy na podsumowanie kampanii, które odbędzie się 16 listopada (czwartek) w godz.11.00-13.00 w Nowotarskim MOKu. Wówczas zaprezentowane zostaną filmy, spektakl przygotowany przez uczniów szkół biorących udział w kampanii oraz otwarta zostanie wystawa ich prac pt. „Oni Ci Pomogą”.

 

 

 

Słodki Drań - spektakl

Autor: Gabriel Wolski /

Miejski Ośrodek Kultury „Wstańmy Razem! Aktywna Rehabilitacja” zapraszają na spektakl teatralny o problematyce życia z cukrzycą. Prezentowany spektakl jest częścią profilaktycznego projektu dotyczącego cukrzycy i jej powikłań, takich jak samokontrola, fizjoterapia, aktywizacja ruchowa i zawodowa z udziałem wykwalifikowanych edukatorów diabetologicznych oraz fizjoterapeutów, skierowanego do pacjentów z cukrzycą i ich bliskich. Zapraszamy 13 listopada (poniedziałek) godz. 19:00, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu / wstęp wolny.  Projekt jest współfinansowany z grantów Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej – FIO i ASOS 2015. Został również objęty patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego.

 

Więcej...

 

Zaduszki muzyczne

Autor: Gabriel Wolski /

 

Zapraszamy na koncert Zaduszki muzyczne. O godzinie 17.00 Jakub Kosiniak – zaprezentuje nam wiersze Tadeusza Różewicza a o godz. 18.00 będziemy mogli delektować się „Muzykę Sfer” Macieja Hanuska

Bilet: 30zł

 

 

Strona 11 z 205